KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Northwestern Memorial Kórház EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Northwestern Memorial Kórház EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Northwestern Memorial Kórház EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Northwestern Memorial Kórház EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Northwestern Memorial Kórház EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Northwestern Memorial Kórház EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Northwestern Memorial Kórház EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Northwestern Memorial Kórház EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Northwestern Memorial Kórház EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Northwestern Memorial Kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház EmptySzer. Május 28, 2014 5:09 pm





Nate


Chloe



Nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy mi lesz, ha mégsem éli túl vagy valamiféle károsodást szenvedett. Általában pozitívan állok a dolgokhoz, de a bűntudat, ami belülről emészt, a negatív oldalát láttatja a dolgoknak. Hisz képtelen lennék megbirkózni a tudattal, hogy ez mind miattam történt. Persze Chloe próbál győzködni, hogy nem én tehetek róla, de ő is jól tudja, ha akkor és ott jelen vagyok én is, minden máshogy alakult volna. Ő ott volt, amikor igazán szükségem volt valakire, de amikor neki lett volna szüksége rám, cserbenhagytam. És mind ez azért, hogy kutassak egy fickó után, aki elvileg a bátyám, de kicsit sem kíváncsi rám. Hisz legyünk őszinték, ha érdekelném kicsit is, már keresett volna, de nem tette.  
Csak ott ültem a földre meredve, miközben ezek a gondolatok futottak át az agyamon újra és újra. Tudom, hogy nem csak ülnöm kéne és elmélyülni a gondolataimba, de abban a pillanatban semmi értelmes nem hagyta volna el a számat. Egyfolytában azok a képeket láttam, amik Chloe fejéből ugrottak át hozzám. Úgy tűnik a vadász tudta, hogy mivel áll szemben és felkészülten jött ellenük, csak tudnám mi okból tette. Persze, emberekből táplálkozunk, de Oliver pont az, aki sosem végezne egyikükkel sem. Szereti és tiszteli az embereket és engem is erre tanított, hogy ne táplálékként tekintsünk rájuk, mintha mi lennénk a szörnyetegek. Inkább legyünk hálásak, hisz a vérük nélkül mi sem élnénk ezen a földön túl sokáig. Ezért se értem, hogy miért pont őket szemelte ki. De ha így akar játszani, ám legyen. Addig nem nyugszom, amíg holtan, a saját vérében fuldokolva nem látom azt az arcot, ami beleégett az agyamba. Nem stílusom az erőszakos cselekedet és a bosszú, de ebben az esetben a "szemet szemért" elvet tartom helyesnek.
Ezt követően kijött az orvos Oliver szobájából, amire rögtön felpattantam.      
- Nos, doktor úr, mi van vele, fel fog épülni? - kérdeztem tőle izgatottan és félő tekintettel.  
- Sajnálom, a barátja kómában van, és amíg fel nem ébred belőle, nem tehetünk semmit. Megértem, hogy aggódnak, de az nem változtat semmi, ha itt ücsörögnek. Vigye haza a barátnőjét, neki pihenésre van szüksége. - mondta komolyan, hangjából ítélve pedig semmi jóra nem számíthattunk, bár ugye ő ne tudja, hogy Oliver nem egyszerű ember.
Kicsit félve is hagynám itt, hisz mi lesz, ha rájönnek? Fizikailag nem különbözünk az emberektől, de ha keresnek, lehet találni kicsinyke eltéréseket. Viszont abban igaza volt, hogy nem tehetünk semmit és Chloe-nak a fejsérülése után pihenésre van szüksége. Szóval még, ha szívesebben is virrasztanánk mellette, haza kell vinnem.
- Igaza van, menjünk. - mondtam Chloe-ra nézve, szomorkás hangon,
utoljára még benéztünk Oliver-hez, majd csak kivezettem a kórházból és elindultunk a lakásomra.

⇚Hotel⇛





note: - 
ઈ music: -  
ઈ words: 429 
Vissza az elejére Go down
Chloe Wallance

I live in eternal darkness, my name is
Chloe Wallance
I'm a shape shifter, I can look like you.

↯ posts : 12
↯ join date : 2014. May. 23.
↯ age : 33
↯ residence : ↯ in Nathanial arms
↯ hobbies : ↯ fun and entertainment

Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház EmptyHétf. Május 26, 2014 7:08 pm

nathaniel & chloe
A biztonsági ember nemhogy elengedné a karomat, inkább még erősebben tart fogva, hogy ne legyen egyetlen egy pillanatom se a menekülésre, én pedig még ellenszenvesebb tekintettel nézek fel a szemeibe. Egyetlen egy szót sem kell kiejtenem az ajkaimon, elég a veszélyesen csillogó fény a szemeimben ahhoz, hogy az előttem álló férfi számára is nyilvánvalóvá váljon, hogy a türelmem határán vagyok, és akármikor elveszthetem azt. Mégsem látszik rajta egy percre sem a visszakozás, éppen annak az ellenkezőjét mutatja a viselkedése, és érzem, hogy egyre erősebben kulcsolódnak a karjaimra a vaskos ujjai.- Mondja, maga nem hall rendesen, vagy van valami problémája velem? - kérdezem
a gúnytól elnyújtott hangon, magas hangszínen az abba keveredett haraggal egyetemben. Hallom a sóhajt a hangjában, és már előre tudom, hogy mi lesz a felelet, de.. nem érdekel. Még csak meghallgatni sem akarom, nem érdekel a válasza, csak azt szeretném, ha végre valahára beengedne valaki Oliverhez. - Kérem, én tényleg csak látni szeretném a barátomat, nem értem miért nem lehet ezt megérteni? - gyűlnek a könnycseppek a szemeimben, majd lefolynak az arcomon át egészen a nyakam vonaláig, én pedig láthatóan szenvedek tovább, miközben a fejembe ismételten belehasít a fájdalom. Elgyengülve hagyom, hogy a férfi egy székhez vezessen, leereszkedek rá, a férfi pedig tisztes távolságot tartva visszaáll az intenzív osztály ajtaja elé. Bizonyára azt hiszi, hogy még mindig igényt tartok a bejutásra, és igen.. nem téved nagyot.
A fejemet a tenyereimbe hajtva hagyom, had folydogáljon a könnyem, mígnem egy egészen ismerős érzés kerít a hatalmába. Eleinte fogalmam sincs róla, hogy mi is az, illetve, hogy miért pont most kezdem el érezni, de egy pillanat elég ahhoz, hogy a fejemet felemelve megpillantsam az érzés forrását. - Nate! - kiáltok fel kétségbeesetten, de mégis kitörő örömmel,
majd szó szerint a karjaiba repülnék, ha lenne annyi energiám, de enélkül csak a karjaimat kitárva várom, hogy mellém lépjen, és átöleljen. A sírással küszködve fúrom bele az arcomat a mellkasába, majd szabad utat engedek a könnyeimnek, és fájdalom ittasan suttogom továbbra is a nevét, mintha nem hinném el, hogy itt áll előttem. Hiszen olyan régen nem láttam már, most pedig mindennél jobban szükségem van a támogatására, és arra, hogy mellettem legyen. És Oliver mellett.
A "sajnálom" szó hallatán csak még inkább előtör belőlem minden olyan érzés, amit eddig nagyjából sikerült elfojtanom, amíg egyedül kellett szembenéznem ezzel a helyzettel. Percekkel később elválok tőle, és könnyáztatta arccal nézem, ahogyan az ablakhoz sétál, és Olivert nézi. - Nem értem mi miért történik. - mondom egyszerűen, és megrázom a fejemet.
Percekig csak állok, és nézem Natet, a tekintetem néha a kórteremre téved. - Nem a te hibád, Nate. Neked menned kellett, mi pedig ezt megértettük, és elfogadtuk. - erőltetek egy kedves mosolyt magamra. Pedig, ha tudná, hogy mennyire nehéz volt elengedni őt. - Igen, Oliver erős, az energia teljében van, és érzem, hogy fel fog épülni, de.. annyira rettenetes volt őt a padlón látni. Látni azt, ahogy az a férfi kínozza, én pedig semmit sem tehettem ellene, teljesen lefoglalt az dögevő lény. - rázom meg szomorúan a fejemet, és az emlékek hatására lehunyom a szemeimet, az emlékképek pedig megint megjelennek előttem.

Folytatás itt: KnickerBocker Hotel.


A hozzászólást Chloe Wallance összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 31, 2014 6:33 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház EmptyHétf. Május 26, 2014 5:47 pm





Nate


Chloe



Egyre hevesebben próbáltam megtalálni a hangok és gondolatok forrását, ugyanis egyre szörnyű emlékképek mutatkoztak meg. Szaladva cikáztam át a folyosókon Chloe-t és Oliver-t szólítgatva, ami közben az erőteljes és kétségbeesett gondolatai, mintha baseball ütővel csapnának fejbe, úgy villantak át hozzám. Csak emlékképek voltak, de azok olyan szörnyű eseményről árulkodtak, amiről csak reménykedni tudtam, hogy nem igazak. Oliver-t láttam és egy vadászt, aki épp kedve szerint kínozta. Az a rohadék borzalmas dolgokat tett vele, amit látva egyre nagyobb kétségbeesés és düh járt át. Tudta, hogy már nem lehetnek messze, ugyanis már tisztán hallottam, ahogy Chloe üvöltözik az egyik nővérrel.
A következő pillanatban megláttam őt, feje bekötözve, szemei pedig könnyben áztak. Ekkor már tudtam, hogy amit láttam az mind igaz volt. Szaladtam oda hozzá, majd mikor felállt, átöleltem. Szerencsére ő könnyebben sérült meg, de lelkileg ő is borzalmas állapotban volt.  Hiszen, neki végig kellett néznie mindazokat, amit Oliver-el műveltek.
- Sajnálom! - csak ennyit mondtam, hiszen nem volt már mit kérdeznem a történtekről. Ezt követően Oliver szobájának ajtajához sétáltam. Hatalmas bűntudat uralkodott el rajtam, amikor megláttam őt olyan állapotban feküdni. Gépekre kapcsolva és szinte alig élve. Gondolatait egyáltalán nem hallottam, ami arra utalt, hogy kómában fekszik. De szerencsére tudom, hogy ez csak egy regenerálódási reakció nálunk, hisz mondhatni az agyunkban rejlik az erőnk. Szóval komolyabb sérülésekkor az agyi funkciók leállnak, ezzel gyorsítva a gyógyulást. De nem lehetek benne biztos, hogy emiatt ált le az agya, de a másik lehetőségre inkább nem gondolok. Arra gondoltam, hogy ha nem hagyom ott őket csak úgy, ez az egész meg sem történt volna. Csak álltam ott tehetetlenül, még sosem éreztem így, mint abban a pillanatban. Féltem, hogy elveszítem az egyetlen embert, aki igazán törődött velem életem során. Ugyanakkor hatalmas düh, bűntudat és bosszúvágy töltött el. Csak ökölbe szorított kézzel próbáltam enyhíteni dühömön, ami nem csak a tettesekre, de saját magamra is irányult.
Majd csak visszafordultam Chloe-hoz, de nem igen tudtam, hogy mit is mondhatnék.
- Sajnálom, ha veletek maradok, minden máshogy alakult volna. De nyugodj meg, nem lesz semmi baj, ő egy erős "ember", fel fog épülni. - fejeztem ki újra sajnálatomat, majd próbáltam kicsit megnyugtatni, valamint magamat is győzködni ezzel. De minden abban a pillanatban érzett dolgon felül, a tehetetlenség volt a legrosszabb. Csak ott ülni és szótlanul várni, hogy talán sosem épül fel… iszonyatos volt. Teltek múltak a percek, de mind egy-egy órának tűnt. Az, hogy megtaláljam a bátyámat, ennyit nem ér számomra, szóval mostantól felhagyok ezzel és azokkal az "emberekkel" foglalkozok, akik mindig is mellettem álltak.






note: Ez egy nagy érzelembomba..xD 
ઈ music: -  
ઈ words: 414 


A hozzászólást Nathaniel Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 03, 2014 7:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chloe Wallance

I live in eternal darkness, my name is
Chloe Wallance
I'm a shape shifter, I can look like you.

↯ posts : 12
↯ join date : 2014. May. 23.
↯ age : 33
↯ residence : ↯ in Nathanial arms
↯ hobbies : ↯ fun and entertainment

Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház EmptyVas. Május 25, 2014 7:22 pm

nathaniel & chloe
- Hölgyem, az Isten szerelmére, kérem értse meg, hogy ebbe a kórterembe nem engedhetem be. Veszélyeztetné a betegek állapotát, azt pedig nem engedhetem meg. - feleli ismételten, szinte már kínkeservesen a nővér, miközben megpróbál visszatartani attól, hogy berontsak a terembe. A kezét az enyémre teszi, én pedig haragosan lerázom magamról azt. - Engem nem érdekel sem maga, sem más betegek, engem csak az érdekel, hogy végre beengedjenek a barátomhoz, és láthassam, hogy milyen állapotban is van. Ha nem engednek be.. - fejezem be halkan, de elég egyértelműen ahhoz, hogy megértse, ha nem tesz eleget a kérésemnek, akkor nem fogok kesztyűs kézzel bánni vele. Természetesen ő ezt még nem értheti teljesen, de érzem már, hogy hamarosan nem tudok majd gátat szabni annak, hogy előtörjön belőlem a képességem, már igen
csak a határon vagyok, nehezen tudom kontrollálni magam. Mégis nagy levegőt veszek, még a nővér a fejét rázva, hevesen gesztikulálva adja a tudtomra újra a nemleges válaszát. Kell pár perc ahhoz, hogy lenyugodjak, addig lehunyom a szemeimet, és visszaemlékezek a történtekre.
A mai nap is teljesen természetesnek hatott, mégis egy pillanat elég volt ahhoz, hogy minden probléma a nyakunkba szakadjon. Nem értem, hogy hogyan is került a vadász és a rejtekünkre, mégis egyik pillanatról a másikra állt elénk a dögevő barátjával karöltve, hogy különféle kínzásoknak vessen alá minket. Leginkább természetesen Olivert. Bizonyára ismerte, vagy az a személy ismerte, aki felfogadta a férfit, de egyáltalán nem kímélte. Még soha sem láttam akkora fájdalmat az arcán, mint akkor és ott, és semmit sem tehettem ellene, mivel a dögevő lény rám vetette magát, és éppen annyira foglalt le az energiáival, amíg a vadász elbánt a barátommal. Elég volt csak egy pillantást vetnem Oliverre, az éppen kapóra jött a dögevőnek, a falhoz csapott, én pedig az eszméletemet elvesztve hagytam had sötétüljön el minden előttem.
Kinyitva a szemeimet veszem észre, hogy a nővér már nem egyedül áll előttem, egy orvos, illetve egy biztonsági ember is mellette termett az elmúlt
percekben, de nem érdekel egyik sem. Még mindig eszelősen pillantok az ajtó felé, Oliver ágyát látva, szinte meg sem hallva az előttem álló emberek szavait. - Hölgyem, kérem menjen vissza a kórtermébe, megesküszöm önnek, hogyha a barátja állapotában bármilyen változás történne, minél előbb értesíteni fogjuk. - szavalja rekedtes hangján az orvos mialatt a biztonsági emberre tekint, aki egyetlen egy bólintással nyugtázza a csendes kérést. - Hölgyem! Kérem jöjjön velem! - nyúl a karom után, megragadja azt, majd finoman húzni kezd maga után, vissza a kórterem felé, ahol fél órával ezelőtt ébredtem fel az eszméletlenségből. Dühödten próbálom kirántani a karomat a tenyeréből, és ugyanilyen dühödten tekintek fel a szemeibe, mielőtt válaszra méltatnám. Legszívesebben arcom köpném. Mégis mit képzel magáról, és mit képzelnek ezek az emberek magukról, hogy ahelyett, hogy végre beengednének Oliverhez, hogy mellette lehessek, bezárnának a kórtermembe, és kicserélnék a kötést a fejemen, talán még az ágyhoz is kötöznének, hogy ne legyek ilyen hiperaktív. - Engedjen el! - morgom halkan, szinte suttogva, de azért elég hangosan ahhoz, hogy meghallja maga a férfi, a kezeimet pedig ökölbe szorítom.
Mennyivel könnyebb lenne, ha most itt lennél, Nate.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház EmptyVas. Május 25, 2014 3:34 pm





Nate


Chloe



Már eltelt két hónap, hogy egyáltalán nem hallottam Oliver-ről és Chloe-ról, remélem, jól vannak, és hamar láthatom őket viszont. Tudom, hogy nem volt szép, hogy csak úgy faképnél hagytam őket, mert én meg akarom találni a bátyámat. De másrészről azt sem szerettem volna, hogy miattam keljen ide-oda járkálniuk és az ő dolguk háttérbe szoruljon. Különben is, Chloe hasonló cipőben jár, mint én. Ő is elveszítette a vér szerinti családját gyermekkorában, szóval ki vagyok én, hogy akadályozzam az ő kutakodását. Oliver pedig már így is elég sokat tett értem, amiért örök hálával tartozom neki.    
A sok hely, ahol megfordultam a hetekben egyre jobban letörte a reményeimet, hogy a bátyám egyáltalán életben van még. Abban is elbizonytalanított, hogy egyáltalán megéri e vesződést, hiszen nem is ismerem. És ki tudja, talán jobb, ha ez így is marad, de valami mégis hajt, hogy nyomozzak még és próbáljak rátalálni. Hisz hiába érzem úgy, hogy tartozok már valahova, ha igazából arról sincs fogalmam ki vagyok én. Szerintem egy ember életében ez a legfontosabb dolog, hogy kicsoda is ő, nem pedig az, hogy mije van. Enélkül pedig nem tudom egésznek érezni az életemet. Lehet, hogy majd azt kívánom bár ne tudtam volna meg, de most úgy érzem a tudatlanságnál nincs rosszabb.
Már két napja Chicago-ban vagyok, de végre tudomást szereztem arról, hogy Damian-t nemrégiben Northwestern Memorial kórházba vitték. Szóval elindultam oda, hogy megtudjam mikor engedték ki. Reménykedve indultam el, már régen volt ilyen pontos információ róla, de most végre újra elindulhatok valamilyen nyomon. Már komolyan Columbo-nak érzem magam a sok nyomozgatás után. A kórházba érvre rögtön a recepcióshoz mentem, hogy kikérdezzem.
- Jó napot, egy Damian Crawford nevű beteget keresek. - kérdeztem a recepciós nőtől.
- Ő már nem tartózkodik itt, múlthét szerdán saját felelősségre elhagyta a kórházat. - pötyögte be a gépbe nevét, majd egy kis várakozás után mondta.
- És azt megtudhatnám mégis milyen sérülésben szenvedett, súlyos volt? - kérdeztem a nőt, de sejtettem, hogy nemleges lesz a válasz, hisz a beteg adatait nem szokásuk kiadni. Így hát be kellett vetnem némi trükköt.
- Sajnálom, ezeket az információkat nem oszthatom meg önnel. - válaszolta azt, amire számítottam.
- Szóval nem mondhatja el nekem, hogy... - szándékosan nem fejeztem be a mondatot, majd füleltem, ahogy gondolataiban lezajlik a mondat vége. ...kisebb agyrázkódást és bordasérülést szenvedett.
- Mint mondtam, nem adhatok ki semmilyen információt a betegről. - válaszolta.
- Köszönöm a segítségét, viszlát! - mondtam, majd el is indultam kifelé a kórházból, amikor is ismerős hang ütötte meg a fülemet. Chloe hangja volt az, valamint igen erős, vészjósló gondolatok cikáztak fejében.  






note: Most ez sikerült...  
ઈ music: -  
ઈ words: 417  


A hozzászólást Nathaniel Hawkins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 03, 2014 7:48 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház EmptyVas. Május 25, 2014 11:41 am

***
Vissza az elejére Go down

I live in eternal darkness, my name is
Ajánlott tartalom


Northwestern Memorial Kórház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Northwestern Memorial Kórház   Northwestern Memorial Kórház Empty

Vissza az elejére Go down
 

Northwestern Memorial Kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Játéktér :: Belváros-