KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Smart Bár     EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Smart Bár     EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Smart Bár     EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Smart Bár     EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Smart Bár     EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Smart Bár     EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Smart Bár     EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Smart Bár     EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Smart Bár     EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Smart Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm


Cassandra & Kieren
ઈ just one chance ઈ


Tudtam, biztos voltam benne hogy megfogom rémíteni őt ha megmutatom hogy mi is vagyok valójában. De meg kellett tennem. Alapjáraton, a barátok nem hazudnak egymásnak, legalábbis egy egészséges kapcsolatban nem. Nem tudom mennyire jó ötlet belevinni ebbe az életbe, hogy belefolyjon a dolgainkba.. lehet tényleg egyszerűbb és biztonságosabb lett volna elengedni őt.. de erre .. még csak gondolni sem mertem, nem hogy még megcsinálni. Fontos nekem.. olyan annyira, hogy nélküle az életemet sem tudnám elképzelni. Kissé ironikus hogy pont egy ember fúrta magát bele ennyire a szívembe.. de nem mi választjuk ki ezeket. Nem akarom hogy miattam bármi baja essen, de ugyanakkor tisztáznom kell vele mindent.
Hátrál tőlem.. én pedig nem jutok szóhoz. Nem tudom mit kéne mondanom neki, hogy mivel nyugtassam le. Automatikusan utána nyúlok, de őt nem érem el. Annyira rossz látni hogy miattam sír, hogy legszívesebben magamhoz húznám s szorosan ölelném, de jobb ha.. tartom a távolságot kettőnk között. Véleményem szerint én lennék az utolsó, akinek ölelésére vagy épp közelségére vágyna. - Cassie.. ne félj tőlem. Nem bántalak.. nem tudnálak bántani. - Suttogom szinte irányában, de a végére akaratlanul is elcsuklik a hangom. Fontos nekem.. idejét sem tudom lassan már mikor sírtam utoljára valakiért, ő pedig még ha akaratlanul is de kihozta belőlem gyengébbik oldalamat. - Akkor éjjel azért léptem le mert mellettem.. veszélybe vagy. Nem vagyok ember.. nem tartozom az élők közé.- Sok minden lenne amit meg kéne osztanom vele de azt hiszem egyelőre ennyi is elég lesz.. bőven elég ennyit is megemészteni egyszerre, talán még sok is. Egyelőre nem tudom mennyit fogok elmondani neki, legalábbis magammal kapcsolatban.. de van egy olyan érzésem hogy csalódott bennem. Ha pedig akkor éjjel elmondok neki mindent.. valószínűleg sikítva futott volna el tőlem, bár most is megteheti.. de mégis csak, ha jelentek neki valamit is.. remélem megérti helyzetemet. Legalábbis ezzel próbálom nyugtatni magamat.



words: xxx ઈ music: comatose ઈ note: bocsánat a késésért.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyPént. Jún. 06, 2014 8:02 pm




Cassie & Kieren




Egész eddigi életem során sohasem tudtam könnyen feldolgozni a rossz híreket, és fogalmam sem volt, hogy most sikerül e majd, vagy, hogy egyáltalán mire számítsak. Az eszem már a találkozás elején azt súgta, hogy tűnjek el innen amilyen gyorsan csak lehet, de a szívem azt súgta, hogy maradjak, még annak ellenére is, hogy ez a számomra ismeretlen férfi nem éppen úgy viszonyult hozzám az este elején ahogy azt szerettem volna. De talán ez egy jel, mert Ő tud valamit amit én nem, és ennek így kellett lennie bármi is történjen most.
Ahogy belekezdett a monológjába a szívem heves és szapora kalapálásba kezdett. Szinte már remegtem. Tartottam attól ami most következik. Nem így terveztem az estémet.. Nem erre számítottam, és nem ezt a kétségbeesést és tudatlanságot akartam érezni amit most, ebben az elcseszett helyzetben.
Ahogy kezemnél fogva megragadott és egy sötét sikátorféleségbe húzott maga után, megijedtem, de talán ez még nem is a legjobb kifejezés arra amit éreztem, majd megállt előttem. Innen már nem volt menekvés, és a jelekből ítélve Ő sem hagyta volna, hogy elszökjek.
Vártam. Figyeltem arra, hogy mi lesz szavai után, hisz ő is ezt mondta, tehát ezt tettem, csak türelmesen figyeltem Őt.
Alig, hogy egyet pislogtam már egy teljesen más személy ált előttem.. Kieren.. Ő volt az. Először azt hittem, hogy ez valami rossz tréfa, vagy csak álmodok, de amint rádöbbentem, hogy ez igenis a valóság még a vér is megfagyott bennem. Ösztönösen hátráltam egyet, és elakartam szaladni, de a sikátor egyik dohos falának ütközött a hátam, esélyem sem volt arra, hogy eltűnjek innen.
Arcomat a kezeimbe temettem, majd éreztem ahogy a könnyeim utat törnek maguknak. Ha akartam sem tudtam volna erős lenni, féltem, kimondhatatlanul. Egyáltalán, hogy lehetséges ez? Ilyen meg sem történhetne. Bármire fel voltam készülve, de erre nem, ezt még a legrosszabb rémálmaimban sem gondoltam volna. Ki ő? Vagy mi egyáltalán?
Szemeimet már jócskán könny áztatta, és egyszerűen nem tudtam Rá nézni, képtelen lettem volna rá.
-Ez… ez, hogy lehetséges? – kérdezem remegő hangon miközben a betont bámultam – Úristen. –teszem még hozzá szipogva.. Sejtettem, hogy ezek után még lesz valami csattanó ami még jobban ront a helyzeten, már ha még lehet ezt tovább fokozni.





Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyPént. Jún. 06, 2014 6:49 pm


Cassandra & Kieren
ઈ  just one chance ઈ


Ahogy ránéztem, s láttam a szenvedő arcát miattam hogy nem vagyok itt egyszerűen olyan bűntudat, lelkiismeret furdalás fogott el mint még soha. Soha nem éreztem ilyet, sem ehhez foghatót még.. és úgy éreztem ez ellen tennem kell valamit. Bár, még mindig félek elvesztésétől nem halogathatom tovább, mert csak annál rosszabb lesz. Ezért is kezdtem beszélni.. s azért olyan nagy kerítéssel, mert nem tudom hogy kezdjek bele. Hogy kezdjek bele hogy ne bántsam meg annyira, hogy felkészítsem a lehető legrosszabbra. S bár a kiborulást nem kerülhetem, félek hogy.. nem akar majd látni ezek után. Ő annyira más.. annyira jó lélek.. senkinek nem tudna ártani, velem ellentétben. Az életben maradáshoz szükséges az, hogy embereket öljek.. tudom, tehetném azt hogy a temetőket járva holtak testéből elégítsem ki étvágyamat, de egyszerűen megfogadtam.. hogy soha többet nem teszem. Az az este mindenben megváltoztatott. 
Míg kint voltam a levegőn és vártam sok lehetőség átfutott az agyamon, hogyan adhatnám be számára legjobban ezt a történetet, hogy még se félemlítsem meg annyira hogy ne féljen tőlem ezek után.. igen, hozom a formámat és egy újabb hazugsággal akarom hitetgetni őt, de lehetséges számára is ez lenne a legjobb. A levegőbe szagolok.. ez az illat. Ezer közül felismerném. Érkezik, s ezzel az igazság pillanata is.. vagy nem? Mindenesetre.. izgulok, félek a végkifejlettől. Bár próbálom az ellenkezőjét mutatni. Lassan, s magabiztosan rászegezem tekintetem, felnézek. - Tudod.. Kieren.. egész este itt volt. Közelebb hozzád, mint te azt hinnéd. - Megannyi lehetőség közül azt hiszem jobb, ha tényleg nem hazudok tovább. De még mindig csak kerítek az egésznek. Talán jobb lenne ha inkább tetteimmel bizonyítanám hogy ki is vagyok valójában. - Végig.. vigyázott rád. Hogy semmi bajod ne essen.. de.. a végére rosszul sültek el a dolgok.. Gyere.. mutatok valamit. - Megragadom kezét s lassan húzni kezdem magam után, a helyiség melletti sikátorba. Ahol tényleg senki nem zavarhat meg minket, senki nem láthat meg minket. Odaérve elé állok, ezzel elvágva az egyetlen menekülőútját kifele. Nem bízok semmit a véletlenre..nem akarom, hogy elmenjen, hogy elfusson előlem.
- Tudni szeretnéd honnan tudom a számod? A neved? Hogy miért ugyanolyan a telefonunk? Hogy honnan ismerem őt? .. figyelj. - Az igazság pillanata.. mire pislog egyet átváltozom, megmutatva valós énemet. Szemem könnyekben úszik, s bűntudattal teli arccal figyelek rá, figyelem reakcióját.



words: xxx ઈ music: comatose ઈ note: -
Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 8:15 pm




Cassie & Kieren




Egyszerűen már megölt a kíváncsiság. Alig bírtam ki, hogy ne kezdjek el kérdezősködni. De ez nem lett volna túl szerencsés, hisz valószínűleg soha sem találtam volna el, hogy mi is az a hatalmas nagy titok amiről én eddig nem tudtam. Tényleg már olyan dolgok fordultak meg a fejemben amire normális esetben nem is gondolnék, sőt talán soha se.
Idegőrlő volt számomra minden egyes perc, és az a tekintet amivel rám meredt. Nem értettem, hogy miért nem lehet rögtön rátérni a lényegre és megmondani a szemembe. Szándékosan táncol az idegeimen?
- Ezt most komolyan kérdezed? – nézek rá szúrós szemekkel, és türelmetlenül. Nem szeretem az ekkora hatásszüneteket. Miért nem mehet minden zökkenőmentesen? Miért nem lehet az élet problémamentes és könnyű? Nem tudom, hogy fel vagyok e készülve arra amit mondani fog. Az eddigiek alapján komoly dologról lehet szó, és erősen hiszem azt, hogy ez jó pár dologra hatással lehet az életemben.
Következő szavaira nem reagáltam. Bár az nem kérdéses, hogy utána megyek, mert megöl a kíváncsiság, és szeretném tudni, hogy mégis mi van Kierrel amiről én eddig nem tudtam. De csak nem lehet olyan rossz dolog, nem? Legalábbis szeretném azt hinni. Elvégre biztos nem sorozatgyilkos, vagy pszichopata vagy ilyesmi.
Pár percig hezitáltam és csak bambultam magam elé mikor ő már rég megindult kifelé. Nem tudom, hogy készen állok e erre. Zavaros ez az egész. Olyan mint egy rossz álom. Olyan szép volt ez az egész, és most épp olyan rosszra fordult minden.
Pár perc elteltével egy nagy sóhaj keretében erőt véve magamon indultam meg utána. Amint kiértem megállva előtte néztem vele farkasszemet. Az arcmimikáim teljesen eltűntek, fagyos volt a tekintetem. Féltem..
- Ne húzd tovább az időt kérlek! Legyünk túl rajta minél előbb! – nézek szemeibe továbbra is, és várom a válaszát. Talán ez mindent megváltoztat. Lehet megtudom, hogy hol van Kieren és végre megtalálhatom.  




Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyCsüt. Jún. 05, 2014 5:19 pm


Cassandra & Kieren
ઈ just one chance ઈ


Azt hiszem jó úton haladok. Nem szól semmit, bár , meg nem mondanám de inkább bele sem mennék hogy a fejében mik pöröghetnek le ebben a pillanatban. Valószínűleg túl gondol mindent, de nem hibáztatom érte.. kis tudatlan.. még. Elakarom, de el is fogom neki mondani hogy mi a helyzet, még ha ezzel el is üldözöm őt magam mellől, neki nem akarok hazudni, nem akarok hazugságban lenni mellette. De mind ennek.. talán nem ez a legmegfelelőbb hely. Ennyi emberrel körülvéve.. kettesben akarok lenni vele. Nem azért mert félek attól hogy világgá kürtölje titkomat, dehogy is.. egyszerűen csak nem kell a felesleges nézőközönség. Nyugodtabb körülményeket szeretnék. - Kier nem fog eljönni.. érdekel hogy miért? - Elmosolyodom akaratlanul is láttán hogy szinte megeszi a kíváncsiság. Ezzel pedig valószínűleg csak még jobban rontok a rólam kialakult képén, hogy egy ilyen helyzetben is bírok mosolyogni, de nem tehetek róla. Elnyomom, s újra előveszem komoly arcom, elengedve őt. - Adok egy kis időt átgondolni mindent.. de ha számít neked egy kicsit, kijössz utánam. Kint megtalálsz. Várni foglak. - Nem akartam most azonnal a nyakába zúdítani mindent, s valljuk be ha hirtelen azt mondom hogy én vagyok ő, el sem hinné lehet bármennyire naiv.. ezt senki nem venné be. Ezért is adtam időt kicsit lenyugodni, átgondolni mindent, hogy érek- e neki ennyit.. lassan hátrálok tőle, végig őt nézve majd megfordulva eltűnök a tömeg között, s ki megyek ebből a zsúfolt, meleg helyről. Nagy levegőt véve a friss és talán még egy kicsit hideg levegőből sikerült lehűteni magam, s lenyugodnom nekem is teljes mértékben. A bejárattól nem messze állok meg, s a falnak támaszkodva helyezkedek el, keresztbe font kezekkel s várok. Várom őt, hogy megjelenjen lehajtott fejjel, s behunyt szemekkel.



words: xxx ઈ music: comatose ઈ note: -
Vissza az elejére Go down
Hanzel

I live in eternal darkness, my name is
Hanzel
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 8
↯ join date : 2014. May. 23.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptySzer. Jún. 04, 2014 7:47 pm






Nath & Hanzel



Végig hallgattam a világ rengető monologját és már nagyon untam ezt, hogy démon, vagy jaj akkor ki kell nyirni istenem mikor lesz ennek vége, neki is megvannak a bajai nekem is.
- Próbálkozz tata. – mosolyogtam rá, majd hirtelen megfordult és a szemem égni kezdett, ordítani kezdtem és megkapaszkodtam valamibe, ami azt hiszem, a szék volt nem vagyok benne biztos. Majd kuncogásba törtem ki ahogy a fájdalom egy kicsit csillapodni kezdtett. Látom ez a férfi nem fél attól, hogy más meglátja őt vagy attól, hogy lelepleződik.
- meddig fosz még engem csiklandozni? – Néztem rá démonik szemekkel. Azt hiszi, hogy ezzel fel tud engem idegesíteni, mert téved.
- engem nem érdekelnek az emberek, de téged nem vesznek elő, ha lebuktatod magad cuncika? – kérdeztem, majd meghúztam a sört amit rendeltem.  Nagyon szánalmasnak találtam ezt a fickót és komolyan mondom egészen jót mulattam rajta, hogy próbálkozik, de most lombozam le szegényt azzal, hogy kinyírom? Csak ezeket a mitugrászokat bonyolult kinyírni sajnos és nekem mostani gyors módszer kellene. Nem tudok most bárányt meg iylen marhaságokat össze szedni.

music:Zeneszám címe|words: szavak száma
Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptySzer. Jún. 04, 2014 12:55 pm




Cassie & Kieren




Egyre jobban kezdett zavarossá válni ez a helyzet, és fogalmam sem volt, hogy miként másszak ki belőle. El akartam menni, hátra se nézni, csak elmenni innen olyan messzire amíg a lábaim fel nem adják a szolgálatot, de nem tettem. Inkább itt maradtam és vártam, hogy magyarázatot kapjak, vagy legalább valami apró kis dolgot amin eltudok indulni a továbbiakban.
Szemmel követtem ahogy a mobilját bújja, viszont amit a következő pillanatban láttam arra egyáltalán nem számítottam. Ő írta… De, hogy? Hisz nem is ismerjük egymást és a számomat sem tudhatja ezáltal. Legszívesebben most leüvöltöttem volna a fejét, de ehelyett egy halvány szó sem jött ki a torkomon, teljesen megdermedtem, és értetlenül álltam a dolgok előtt.
Remek. Még magyarázata is van erre az egészre. Na arra aztán kíváncsi leszek, hogy mi lesz az az újabb hazugság amivel előrukkol.
A következő pillanatban közelebb húzva magához komoly tekintettel meredt rám. Kibújtam volna a kezei alól, de nem tettem, de hogy miért azt nem tudom.
Kérdésére nem feleltem, ha akartam sem tudtam volna, csak vártam, vártam arra, hogy végre kinyögje az igazságot.
A lehető legrosszabb dolgokra gondoltam. Mi van ha baja esett, vagy mi van akkor ha nem akar többé látni? Azt hiszem semelyiket sem lenne egyszerű feldolgoznom.
- Kérlek mondd már! – nézek rá már-már kétségbeesett tekintettel. Láttam a szemeiben, hogy nem fog tetszeni amit hallok, és az arckifejezése, valamint a hanglejtése is ezt sugallta. Tartottam tőle, tartottam attól amit mondani fog.



Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyKedd Jún. 03, 2014 8:46 pm


Cassandra & Kieren
ઈ  more more lie ઈ


Elakarom neki mondani az igazságot, mindent velem kapcsolatban.. de félek. Gyáva vagyok.. és inkább menekülök előle. Ezzel pedig.. ha így folytatom csak elveszítem. Ahogy az irányítást is, ez az egész felett. Már késő.. nem tudom itt tartani.. de addig nem mehet el, míg nem.. tényleg nem találkoztunk. Nem hiába küldtem azt a bizonyos sms-t. Eszeveszettül hiányzott már.. én pedig.. voltam olyan hülye hogy nem a szívemre hallgattam, hanem az eszemre.. és belementem egy olyan játékba, amiből már .. sehogy sem kerülök ki jól. Próbálom nem kimutatni, de a szinte a szívem szakad meg érte. Ahogy bizakodik bennem, hogy jönni fogok.. talán csalódott bennem, talán nem. De ha még nem is, valószínűleg előbb utóbb fog, amint.. mindent megtud rólam. - Figyelj csak.. - Követve a példáját ugyanúgy téve én is lehúztam a pohárban lévő maradékot, majd telefonomon bütykölve pár sort az sms-sekhez lépve felé mutatom a nemrégiben számára írtat, ezzel bevallva hogy én küldtem. - Mielőtt nekem esnél.. van magyarázatom.. mindenre. - Lesütöm szemeimet. Képtelen vagyok szemébe nézni.. s bár a hazudás nagyon nincs ellenemre, nagyon is megy... az hogy őszinte legyek valakivel, a magyarázkodás ilyen téren.. nos, nem az én világom. Nem tudom mennyire akarom kihúzni magam ebből az egész kialakult szituációból egy újabb hazugsággal.. lehet hogy okosabb lenne, ha ezúttal.. az igazat mondanám.
Erőt veszek magamon, s nagyot sóhajtva megragadom kezét közelebb húzva hozzám, s lefogva vállainál a szemébe mélyedek, elhatározott tekintettel. - Tudni akarod Kieren-ről az igazságot? Hát.. készülj fel. - Ezúttal is kissé titokzatosan adom elő magamat, gondolhat itt bármire az ismeretek hiányában. Gondolhat arra, hogy meghaltam, esetleg elhagytam a várost, bármire gondolhat, de inkább rosszra ahogy előadtam magamat. Bár, nem sokkal térne a valóságtól.. mert őszintén szólva, nem tartozok az élők közé már.. igen sok ideje.



words: xxx ઈ music: liar liar ઈ note: -
Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyKedd Jún. 03, 2014 5:55 pm




Cassie & Kieren


Görcsberándult a gyomrom és percről percre egyre nagyobb csalódottságot éreztem. De mit is gondoltam? Tudhattam volna, hogy ez lesz. Azt hiszem az lenne a legjobb ha most szépen felállnék, hazamennék, majd fennék egy jó meleg fürdőt, hogy lemossam magamról a gondolataimat, ami nem mellesleg jelen helyzetben lehetetlennek bizonyul.
-Hát ne is haragudj, de elég hülye módon mutatod ki. - jelenik meg egy apró fintor a szám sarkában. Nagyon, de nagyon elegem van már belőle. Döntse már el mit akar könyörgöm! Most segít vagy sem?
Következő szavaira nem reagáltam semmit, csak szemeimmel végig követtem ahogy a zsebéből előhúzza a telefonját, majd az arcomba nyomja.
Közel fél óra is eltelt már és Kieren sehol. Valószínűleg tényleg nem fog eljönni. Ebben a pillanatban már tényleg úgy éreztem, hogy mennem kéne. Lehangoltságom talán az arcomon is egyre jobban kezdett megmutatkozni. De valami mégis marasztalt. Túlságosan is reménykedek, azt hiszem....
-Még megjöhet... -motyogom, de szinte már csak magamnak és alig halhatóan, majd egy nagyot kortyolok az italomból.
A következő pillanatban viszont kissé lefagytam, ha ez a legjobb kifejezés rá. Mutatóujját az ajkaim elé tolva ismételgette a nevetem. A NEVEMET. De mégis honnan? Hisz be sem mutatkoztunk egymásnak. Lehet, hogy mégsem hazudott. Teljesen összezavarodtam.
-Magam sem tudom mit akarok. -felelek visszatérve a sokkból, és egy halk sóhaj bukik ki ajkaimon.
-De szerintem ne raboljuk tovább egymás idejét. Tudod nem szeretem ha játszanak velem. Bökd ki végre tudsz e valamit, vagy sem és én már itt sem vagyok. - nézek rá teljes határozottsággal az arcomon, és jelezve neki, hogy nem hazudok egyenesedtem fel a bárszékről, majd szépen lassan, elkezdtem távolodni a pulttól, folyamatosan tartva vele a szemkontaktust.



Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyKedd Jún. 03, 2014 4:47 pm


Cassandra & Kieren
ઈ  more more lie ઈ


Fogalmam sincs meddig fogok játszadozni vele, s meddig fogom adni a számára ismeretlent. Addig míg élvezem egyáltalán nincs ellenemre. S bár valamilyen szinten rosszul esik hogy még is csak átverem, nem tudok mit tenni ellene. Nem tudok tenni magam ellen, ilyen az igazi énem, ilyen vagyok másokkal, s most vele is. Múltkor talán félreismert.. még számomra is meglepő volt túlzott kedvességem, azt hittem hogy ezt az oldalamat már régen eltemettem. Valamikor.. voltam én is ilyen kedves, s hiszékeny mint velem szemben álló szőkeség.. Valamikor nagyon régen. De rájöttem nem mutathatom mindenki felé a kedves oldalamat. Az ilyen embereket csak kihasználják. Kihasználják, ahogy velem is tették.. azon a bizonyos estén amit legszívesebben elfelejtenék.
Viszont, ez nem csak rám igaz. Nagy részben közre játszhatok én is abban, hogy most ilyen, ilyen lekezelően viselkedik velem. Illetve a késésem is. Csak tudná azt, hogy valójában ki is áll előtte.. megnézném a reakcióját. De egyelőre.. csak a képzeletem jut nekem. - Tudod.. én nem akármilyen srác vagyok. Valaki úgy, de én így mutatom ki tetszésemet. - Vállat rántok, s már talán idegesítően nyugodtan kezelem a helyzetet. Legalábbis, már csak ha abból is kiindulunk hogy ő milyen ideges.. én nem igazán zavartatom magam miatta, a kialakult helyzet miatt.
- Igen? Szóval inkább várnál egyedül? De.. nézd csak..- A nadrág zsebem mélyébe nyúlva előhúzom a számára kicsit árulkodóan is múltkorihoz hasonlító telefont. Lehet, hogy az én külsőm változott, de a telefonom ettől még nem fog. - Fogadjunk észre sem vetted hogy száll az idő.- Mutatom irányában elégedetten mosolyogva, találkozásunk óta már majdnem hogy félóra eltelt. Számomra legalábbis kevesebbnek tűnt, viszont.. fogalmam sincs mennyi késést engedhetek meg magamnak, meddig húzhatom az egészet.
Ellököm magam a pulttól, ezzel eltávolodok tőle de még mindig szorosan állunk egymás előtt. Oldalra fordítva fejemet mutató ujjamat a szája elé helyezve bírom csendre.  - Cassie, Cassie..- Fejemet rázva ismételgetem nevét, amit ha jól emlékszem nem említett, ezzel is biztosítva magam hogy talán még sem vagyok olyan annyira hazug mint azt hiszi rólam.  - Hidd el, te sem akarod hogy elmenjek.- A mosoly lefagy az arcomról, s teljes komolysággal állva előtte a nem régiben elővett telefon társaságában kezemet is zsebre helyezem, s sejtelmesen nézek rá válaszára várva.



words: xxx ઈ music: liar liar ઈ note: -
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyKedd Jún. 03, 2014 3:25 pm





Nate


Hanzel



Szóval halott, a démon visszabírta verni támadáson, ami azt jelenti gazdatestében egyáltalán nincs élet. Egy szavát sem hallottam meg, tudom, hogy ezek a rohadékok csak hazudni tudnak, ezért nem figyeltem arra, amit mondott. Ami most rosszul érint, hogy valószínűleg Oliver-el is démon bánt el. Ma reggel voltunk bent nála a kórházban, de sajnos állapota nem sokat változott az óta. Ezért is jöttem ide, hogy kicsit kikapcsolódjak, de úgy tűnik, nem jön össze a dolog. Eddig nem volt magán problémám velük, tudtam, hogy romlott az összes, de még sosem kerültem velük összetűzésbe. Most azonban szeretteim életére törtek, ami bosszút kíván.  
- Tudod, talán nem vagyok elég erős, hogy legyőzzelek. De teszek egy próbát. - mondtam miközben sétáltam vissza a pulthoz, majd megragadtam a sót és szemébe szórtam. Jó tudom milyen hatással van rájuk, ez alatt elhagyhattam a bárt, hogy senkinek ne kelljen megsérülnie a hülyeségem miatt. A sót minden bizonnyal égési sebeket okozott szemében, amit hamar regenerálni tudnak, de el tudok futni elég messzire, hogy senki ne legyen a közelben. Igazából fogalmam sincs, hogy ez után mit fogok tenni. Hiszen képességeim egyike sem hat rá, esetleg talán, ha elég mérget tudnék juttatni belé, hogy képtelen legyen a regenerációra és elkeljen hagynia Thomas testét, talán megmenekülhetek.





note: - 
ઈ music: -  
ઈ words: 204

Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyHétf. Jún. 02, 2014 1:45 pm




Cassie & Kieren


Kezdtem magam eléggé kellemetlenül érezni. Nehéz úgy kommunikálni másokkal, hogy közben csak egy bizonyos emberre tudok összpontosítani. Még mindig abban a kósza hitben ringatom magamat, hogy megjelenik és megment ebből a kínos szituációból. Hát igen, ez most jól jönne.
Egy szóval tudtam volna jellemezni ezt a számomra ismeretlen srácot: Irritáló. De még mennyire, hogy az. Legszívesebben ezt a jelzőt a szemébe is megmondtam volna, csak, hogy hű maradjak magamhoz és a híres jóindulatomhoz –ami nem mellesleg már kezd elfogyni- nem tettem.
- Most ezt még komolyan meg is kérdezed? – nézek rá felvont szemöldökkel – Tudod az emberek első találkozáskor nem másznak bele a másik magánszférájába. Legalábbis van akiknél ez így szokás, és én is örülnék ha ehhez tartanád magad. – hadartam el kissé már idegesen. Legszívesebben elhúztam volna a csíkot innen.
- Igen, mivel végre elhagyta valami értelmes téma is a szádat. –mosolyodom el kissé keserűen.
Következő kérdésére viszont kicsit elképedtem, bár sejtettem, hogy nem csak úgy puszta jóindulatból segítene nekem. A közelsége pedig egyre jobban kezdett zavarni. Lehet, hogy tényleg nem tud semmit és csak húzza az agyamat.
- Elégedj meg azzal, hogy nem küldelek el a fenébe azok után amilyen undorítóan nyomulsz. – gúnyos mosolyom továbbra is lankadatlan.
- Szerintem ezzel még sokat is mondtam. – teszem még hozzá, majd halkan felkuncogok. Gondolom nem erre a válaszra várt. De nem is nagyon érdekel. Sőt, örülnék ha végre kibökné már azt, hogy tud e valamit, vagy sem.



Vissza az elejére Go down
Hanzel

I live in eternal darkness, my name is
Hanzel
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 8
↯ join date : 2014. May. 23.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyHétf. Jún. 02, 2014 1:36 pm






Nath & Hanzel



Egy férfi hangot hallottam és alig volt időm fel eszmélni már a fejem csapódott a pultnak, jé fájdalom rég éreztem utoljára talán akkor amikor az a dögös vöröst húztam meg aki a kutyáját szaratta a lábam elé.
-Helló cunci hogy s mint?- kérdeztem nevetve torz hangon hiszen igen csak szoros barátságban állt az arcom és a pult.
-Rossz démonnal kezdtél ki..- mondtam, majd a kezét kicsavartam és elöktem tőlem, majd feláltam és megigazítottam a csinos kis pofimat.
-Komolyan olyan naiv vagy, hogy azt hiszed a test csere elött nem öltem meg a gazdát?- Nevettem fel és ekkor fel villantak a démoni szemeim.
- Elég erős volt ez a test szeret hős lenni és makacs- Néztem a kezemre és úgy tettem, mint aki vizsgálgatja. Thomas nem volt könnyű eset, de pont ezért bizonyult számomra erős hüvelynek. Mikor megszálltam küzdött ellenem és sokáig segítségért ordibált és néha vissza is vette az uralmat, de átszálltam egy testbe és kedves módon, vigyorral az arcomban öltem meg. Persze vigyáztam a testre elég jó képű.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma
Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyHétf. Jún. 02, 2014 1:23 pm


Cassandra & Kieren
ઈ  more more lie ઈ


Szemétség vagy nem.. ez vagyok én. Játszok az emberekkel, az érzéseikkel, s jelen esetben a játékom annyiból áll hogy tesztelem őt egy női szemmel igen csak szemre való látványú sráccal. A választásom pont ezért esett rá, mert nem sokan tudnak ellent mondani ennek a kis fiús tekintetnek, s arcnak. De ő.. mégis tartja magát, tartja magát hozzám. Ami természetesen jól esik, s láthatóan nem szórakozni jött, kifejezetten azért hogy találkozzon velem. Bár, meg kell mondjam szépen kicsípte magát, s az illata valami eszméletlenül hívogató.. még mindig.
Igyekszem magamra felhívni a figyelmét, s ott tapadni rá ahol épp tudok. El nem hiszem hogy nem zavarja ha valaki szinte az arcába mászva nézi őt folyamatosan. Bár a nyitásunk valami eszméletlenül rossz volt, nem is terveztem a szíve csücske lenni ebben az alakban. De, talán máshogy állna jelenlegi alakomhoz ha normálisan, emberi módra nyitok felé. Elrontottam a lépést. - Miért vagy ilyen morcos? Mi rosszat tettem hogy ennyire ellenem vagy? - Amint rám emeli végre tekintetét elérve célomat, váltok egy szomorúbb nézésemre, igyekezve beadni azt hogy mennyire rosszul esik az, hogy így áll hozzám, mikor lényegében csak egy italra akartam meghívni s semmi rosszat nem tettem ezzel. Törjük meg a jeget.
Bekapta a csalit. Önelégülten nézek rá s húzom mosolyra számat. Én osztom a lapokat, én vagyok a játék mester. - Szóval már hajlandó vagy hozzám szólni?- Kérdésére kérdésemmel válaszolok elterelve kicsit a témát rólam. Hazudhatnám hogy egy barát vagyok, de akkor oda az egész. Még is milyen barát közeledne egy olyan lányhoz akihez vonzódik az a bizonyos barát? Meg aztán, ez igaz a lány részéről is. Bár, én ezt még nem jelenteném ki ily bátran, s ilyen magabiztosan.. még is csak, az én szememben a testvéremet látom benne.
Ahogy távolodok tőle folyamatosan őt nézem, s végül elfordulok, hátat fordítva a lánynak, még mindig reménykedve abban hogy utánam szól. S így is történik. Vissza fordulok irányába, majd elindulva felé állok meg előtte, s oda hajolva fogom közre őt a pultra támaszkodva kezemmel. - Érdekelne? Még is mit kapok az információkért? - Kaján mosolyra húzom számat , s körbe nyalom azt várva válaszára. A szívem valami eszméletlenül kezd el verni közelsége miatt, bár, ebben lényegesen közre játszik az hogy még nem táplálkoztam. Legalábbis igyekszem erre fogni.




words: xxx ઈ music: liar liar ઈ note: -
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyHétf. Jún. 02, 2014 1:04 pm





Nate


Hanzel



Úgy gondoltam, hogy én sem fogok itthon ülni a gondolataimba temetkezve, hanem benézek az egyik bárba inni valamit. Az a nightclub, amiben múltkor voltam tetszetős hely volt, de most kicsit nyugisabbra vágyok. Miután beléptem a bárba egyből a pulthoz indultam és rendeltem valami erőset. Kicsit el akartam felejteni a közelgő nehézségeket, és ami Oliverrel történt. Majd egy újabb ismerős arcot pillantottam meg. A napokban már a második, ami azért kissé furcsa. Minden esetre az ő neve Thomas Craig, még Floridában találkoztam vele. Orlando-ban voltam éppen, egy szimpla vadásztámadás volt, csak két ember, aki bosszúból elindult, hogy hőst játsszon. Mi több rendes puskát sem szereztek még be, hanem egy szögbelövővel és késsekkel jöttek nekem. Azonban nem számítottam erre aznap este, holott Oliver azt tanította mindig legyek éber. Szerencsétlenségemre pont egyik tenyeremet és karomat tűzték a betonhoz, amiből nem tudtam szabadulni. Ekkor jelent meg Thomas és ütötte le az egyiket. Ekkor közelebb került a másik, akit meg tudtam érinteni. Nem öltem meg, de több óráig biztosan a maga álomvilágában ragadt. Így találkoztam vele először
Gondoltam belekukkantok a fejébe, nem mintha ez lenne a szokásom, hogy minden ismerősöm fejébe belehatolok. Csak tudni akartam mi jár épp a fejében, hogy a jelen helyzetet tekintve érdemes e odalépni hozzá. Amikor belenéztem azonban csak félelemérzet járt át és ürességet éreztem. Hallani pedig csak sikolyokat és a perzselő tűz hangját hallottam, valamint teljes sötétséget láttam. Rögtön tudtam, hogy ez nem Thomas. Valószínűleg egy démon, aki önkényűen használja a testét. Hirtelen nagy harag töltött el, az elmúlt napban történtek elég indulatossá tettek. Igazából át se gondoltam mit teszek, csak úgy gondoltam két hozzám közeli ember elvesztése egy héten belül már sok. Kapucnimat fejemre húzva indultam el felé.
- Helló haver, rég láttalak. - mondtam ki dühösen, majd fejét megragadva, erőteljesen a pulthoz nyomtam. Eztán karomon megjelentek a tetoválások, de csak a kézfejem látszódott. Próbáltam minél kevesebb figyelemfelkeltés nélkül, bár az, ha valakit a pulthoz nyomsz már magában elég figyelemfelkeltő, de a természetfeletti mivoltomat próbáltam eltakarni. Majd az aura is megjelent körülötte és szemem kéken kezdett izzani. Tudtam, hogy a démon agyára nem tudok hatni, ugyanis nem rendelkeznem ép tudatalattival. Emiatt nem birok gondolataikban sem olvasni. De, ha Thomas életben van, az ő agyára képes vagyok hatni. Mérgező érintésemmel előhozom fejében legnagyobb vágyait, ami ekkor előtérbe kerül a démon akaratával szemben. Azonban, ha Thomas már halott, mondjuk azt, nagy bajban vagyok.





note: Lesz jobb is... 
ઈ music: -  
ઈ words: 392


A hozzászólást Nathaniel Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 03, 2014 7:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyVas. Jún. 01, 2014 10:00 pm




Cassie & Kieren


Most tényleg nem volt szükségem más társaságára, főleg nem egy ilyen emberére. Egy személyt tudtam volna elviselni, de Ő most nincs itt, és kezdem azt hinni, hogy most már nem is lesz. Lehet, hogy nem is Ő írt, az is megeshet, hogy valaki csak szórakozott velem, nem tudom..
Ismét naiv voltam. Túl hamar elbíztam magam, és reménykedtem, hogy minden megoldódik egy varázsütésre, de nem is én lennék ha ez valóban így történt volna.
Lassan kortyolgattam a poharam tartalmát ügyet sem vetve a mellettem álló személyre, aki szinte megtántoríthatatlanul meredt rám. Bár nem néztem oda, de a szemem sarkából is tisztán látszott, hogy folyamatosan engem bámul, majd a kezét is megéreztem az arcomon. Reflexszerűen nyúltam utána és vakartam le magamról. Most legszívesebben egy istenes pofont lenyomtam volna neki. Mit képzel magáról? Az ilyen emberektől legszívesebben kirohannék a világból.
- Tessék. Rád néztem. Most boldog vagy? – fordulok felé most már ténylegesen is, rezzenéstelen tekintettel meredve rá. Most remélem nem hiszi azt, hogy hoppá most rá néztem és akkor szerelmes leszek. Azért ennyire én sem vagyok reménytelen eset.
A következő szavai viszont igencsak befúrták magukat a fejembe.
Eléggé abszurdnak tűnt. Az is megfordult az agyamban, hogy csak azért mondja, hogy egy jó pontot szerezzen nálam, vagy akármi. De mi van ha tényleg ismeri?
- Ugyan honnan ismernéd? Ne haragudj, hogy kétségbe vonom a szavaidat, de kicsi a valószínűsége. – billentettem oldalra a fejemet, felvéve vele a szemkontaktust. Érdekes, hogy az emberek tekintetéből mennyi mindent le lehet szűrni, de az övé zavaros volt, szinte kiismerhetetlen.
A következő pillanatban azon kaptam magam, hogy az ismeretlen „beszélgetőpartnerem” menni készül. Lehet, hogy hülyeség, de muszáj megragadnom az alkalmat. Hátha tényleg igazat mond. Itt a nagy lehetőségem.
- Várj! – szólok utána már kedvesebb hanglejtéssel.
- Tényleg tudsz nekem segíteni? – kérdezem csillogó szemekkel, reménykedve abban, hogy a válasza igen lesz.


Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyVas. Jún. 01, 2014 9:34 pm


Cassandra & Kieren
ઈ  more more lie ઈ


Talán nem szép dolog ennyire becsapni valakit, főleg nem azt, akit fontosnak tartunk. De az életem tulajdonképpen egy játék, a nővéremmel való hasonlóságtól eltekintve, nem kivételezhetek vele. Bár őt soha semmilyen körülmények között nem ejtettem volna át, s nem is tenném soha, ha még itt lenne velem. De nincs.. és nem tér vissza. Miattam , lényegében. Magamat hibáztatom halála miatt. A múlton pedig ha akarnék sem változtathatnék.. az emberek a saját kárukon tanulnak hibáikból, s láthatóan nekem sok dolog van, amit még meg kell tanulnom. A hazugságaimmal kezdve.. ezzel az egésszel lényegében csak a saját helyzetemen rontok, ha egyszer megtudja az igazságot. Már pedig egyszer megfogja tudni, s szeretném, ha tőlem tudná. Nem mástól, se magától jönne rá. Nem csinálhatom ezt örökké.. tudom. De addig is, ne gondoljunk a rosszra, szórakozzunk.  Szórakozzunk vele, és érzéseivel.. mindaddig míg nem érzem soknak, természetesen.
Láthatóan nem vesz tudomást rólam, legalábbis nem túlzottan sok figyelmet szentel társaságomnak. Már is egy jó pont nála, de ennyivel nem rázhat le. Sok férfi kullancsként tapad a gyönyörű nőkre, s most én is egy leszek közülük. - Legalább rám nézhetnél ha hozzám beszélsz. - Hangom gyengéd, és selymes, pont arcomhoz illő, nem túl férfias. Az arcához nyúlva gyengéden magam felé fordítom fejét, hogy teljes mértékben belátást bírjon rám, s  megigézően szép szememre. Merész tett, meglehetősen a hozzámállásából ítélve nem fog repdesni az örömtől hogy hozzáértem, de. Szerintem más testében mindenki merészebben viselkedne, bár én amúgy is, nem kell az hogy más bőrébe bújjak.
Leintettem a pultost, majd kikérve egy whiskyt sejtelmesen belekortyolok, közben félszemmel nézem őt s végül elmosolyodom.  - És ha én ismerem ezt a valakit? Ha ezért vagyok itt hogy elvezesselek hozzá? - Gondolom reménykedett abban hogy tetteivel azt hiszi hatással lehet rám, de amilyen rejtelmesen megírtam azt az sms-t, semmiben nem lehet biztos velem kapcsolatban. Nem zárhatja ki eme tényt, főleg nem ilyen tudatlanul, hogy a vele szemben álló személy nem ismeri a bizonyos keresettjét.  - De, ha elküldesz, hát legyen. Soha nem fogod viszont látni őt. - Számhoz véve a poharat lehúzom tartalmat, majd letéve a pultra kezdek távolodni a lánytól kitárt karokkal, várva a válaszára.




words: xxx ઈ music: liar liar ઈ note: -
Vissza az elejére Go down
Cassandra Leinster

I live in eternal darkness, my name is
Cassandra Leinster
I'm a human, weak and unprotected.

↯ posts : 15
↯ join date : 2014. Jun. 01.
↯ residence : ♡ Chicago
↯ hobbies : ♡ Kieren

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyVas. Jún. 01, 2014 8:32 pm




Cassie & Kieren


Napok múltán is lankadatlan volt a kitartásom. Kötelességemnek éreztem, hogy végre megtaláljam. Egyszerűen hiányzott a közelsége, de magam sem tudom, hogy miért.
Lelkesedésem kifizetődni látszott amikor egy ismeretlen sms-t kaptam. Reménykedtem, hogy Ő az, hogy mégsem azért hagyott ott aznap reggel mert nem akart többé látni.
Villámsebességgel kaptam össze magam. Azt hiszem ilyen gyorsan soha nem készültem még el.
Szapora léptekkel haladtam a bár felé, néha még nem zavartatva magamat a piros lámpákon is átmentem, és olykor-olykor nekimentem egy-két embernek.
Viszonylag gyorsan a bárhoz értem, de nekem mégis egy örökkévalóságnak tűnt. Beviharzottam a bejárati ajtón és tekintetemmel körbevizslattam a helyet. Sehol nem láttam Őt. Nézzük a pozitív oldalát: Lehet, hogy késik.
A bárpulthoz érve lehuppantam a hozzám legközelebb lévő székre, majd rendeltem egy pohár whiskey-t. Miközben türelmetlenül nézelődtem körbe-körbe, arra lettem figyelmes, hogy egy számomra ismeretlen férfi támaszkodik mellém a pultra. Kérdésére egy sóhaj bukott ki ajkaimon.
-Nem, nem kérek semmit. - vetettem oda neki csak ennyit félvárról. Kacsintására sem reagáltam túlzottan élénken.
-Eltaláltad várok valakit. És mindjárt itt lesz. Szóval szia! -motyogtam az orrom alatt egy gúnyosabb mosolyt felvéve. Mindig is utáltam az ilyen férfiakat akik ennyire undorítóan nyomulnak. Reméltem, hogy ért a szóból és a lehető leghamarabb távozik.

Vissza az elejére Go down
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyVas. Jún. 01, 2014 7:58 pm


Cassandra & Kieren
ઈ  more more lie ઈ


Ez a bár.. már lassan törzshelyemnek számítana ha nem mindig más alakban térnék be, s valószínűleg már mindenki ismerne. De, ez a mai estén sem így alakult pedig egy olyan személlyel van találkozóm, aki csak valós formám ismeri. Az sms, amit küldtem neki rövid, de lényegre törő volt. "Pontban 10 óra, Smart Bár, a pultnál." Nem terveztem keresni a lányt, mert jobbnak láttam ha nincs közelemben, de még is, egyszerűen minden nap a kezemben volt a telefon, s írtam is, de a küldésig nem jutottam el. Egészen mostanáig.
Érkezésemet hosszas készülődés előzte meg, bár egyelőre feleslegesnek bizonyult. Előre elterveztem, hogy más alakban jövök, s mielőtt megmutatnám ki is vagyok valójában kifaggatom jómagamról, egy picikét. Bár, a tervem nem egészen úgy jött össze, mint amit fejemben elképzeltem. Legalábbis az érkezésem idejét számítva. Nincs időm.. én pedig magamat ismerve pontosan tudom, hogy milyen is az ha megvonnak a táplálkozástól. De ennek még csak a halvány gondolatát is ki kell vernem a fejemből. Kigombolom ingem felső részét,  majd a szőkeség hátsó részét megpillantva elmosolyodom, s ülök le irányában fordulva a bárszékre. - Meghívhatlak valamire, szépség? - Rákönyökölve a pultra nézek végig rajta lassan már - már zavaróan, s mikor tekintetünk összetalálkozik rákacsintva jelzem tetszésem. - Mi az? Talán vársz valakit? Nem vagyok elég jó? - Halmozom el kérdéseimmel s kisfiús mosolyommal próbálom elcsábítani őt, bár nézéséből ítélve nem igazán szívleli társaságom, de, sajnálatos módon nem lesz könnyű leráznia. Addig biztos nem, míg én azt nem akarom. Ez pedig tőle is nagyon függni fog. Ugyan nem szép dolog, és bár semmi közöm hozzá mit és hogyan csinál más férfiakkal, de még is , kíváncsiságom nyert. Egyszerűen tudnom kell. Ha van rá lehetőségem miért ne?





words: xxx ઈ music: liar liar ઈ note: nagyon gyenge kezdő, de remélhetőleg lesz ez még jobb is. Smile
Vissza az elejére Go down
Hanzel

I live in eternal darkness, my name is
Hanzel
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 8
↯ join date : 2014. May. 23.

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     EmptyVas. Jún. 01, 2014 6:14 pm






Nath & Hanzel


Hogy én mennyire unom ezt a napot! Fogtam magam és elindultam a helyi Pub-ba, mert semmi móka nem volt erre napra, gondoltam össze szedek egy kis csinos kislányt és papás mamást játszok velük, talán többel is.
Be huppantam az első boxba és a szexi pultos lányka felé intettem aki mellbedobással jött is hozzám!
-Egy sört kérek édes és a számod is!- Kacsintottam rá aki csak nevetett, micsoda lábai voltak ahogy vissza riszálta magát a pultba anyám!
music:Zeneszám címe|words: szavak száma
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Smart Bár    Smart Bár     EmptyHétf. Május 19, 2014 9:59 pm

***
Vissza az elejére Go down

I live in eternal darkness, my name is
Ajánlott tartalom


Smart Bár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Smart Bár    Smart Bár     Empty

Vissza az elejére Go down
 

Smart Bár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Játéktér :: Belváros-