KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
V-DIARIES FRPG EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
V-DIARIES FRPG EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
V-DIARIES FRPG EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
V-DIARIES FRPG EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
V-DIARIES FRPG EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
V-DIARIES FRPG EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
V-DIARIES FRPG EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
V-DIARIES FRPG EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
V-DIARIES FRPG EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 V-DIARIES FRPG

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mackenzie Collins

I live in eternal darkness, my name is
Mackenzie Collins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 85
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 1390
↯ residence : ↷ behind you
↯ hobbies : ↷ torture things

V-DIARIES FRPG Empty
TémanyitásTárgy: V-DIARIES FRPG   V-DIARIES FRPG EmptyPént. Május 23, 2014 5:09 pm


~ YOUNG BLOODY ~
"The Vampire Diaries & The Originals"


Azt hiszed, hogy többé már nem érhetnek meglepetések? Hogy Mysitc Falls és New Orleans már nem tud újat mutatni számodra? Úgy érzed, hogy nincs miért itt élned? Hát… hatalmasat TÉVEDSZ!
Lemerném fogadni, hogy… Nem is! Fogadok veled, bármiben, de jól figyelj… tényleg BÁRMIBEN, hogy tudunk neked újat mutatni, hogy egy olyan játszmába csöppensz, ami felborítja az életedet.
Na, gyere ide és huppanj le egy percre, mert most olyat mesélek neked, hogy: tyűha…

A vámpírnaplók ötödik évadában járunk, ahol, mint tudjuk állandóan történik valami. De ilyen fordulatra biztosan nem számítottál. Ami jól ismert, aranyos és édes(?) Elena Gilbertünk körül már megint fejetetején áll a világ. Az élete olyan sűrű eseménysorozatokból áll, mint valami sűrű leves. Azt kérded, hogy miért? Várj egy percet és kifejtem neked. Az életébe úgy látszik, egyre több rokon szeretne bekapcsolódni. Itt van például a vérproblémás Ősi, Miss Tatia Petrova, aki hirtelen felbukkanásával és gyilkolási vágyával fűszerezi az események színvonalát. Aztán felbukkant egy eddig titkolt rokon, Elena hibrid-leányzó tesókája is. De itt még nincs vége! Tudtad-e, hogy ez a Very Bad Girl, még anno a Mattel való kapcsolatából összehozott egy csöppséget is? Nem? Hát, én se! Pedig ha hiszed, ha nem, ez így történt. Hallottam, ahogy Bonnie, Care és Elena erről beszélgettek.  Igaz, hogy ez is régen történt, de megtörtént és egyszer újra fontos szerepe lesz megint…
Ha már szóba jött a Bennett boszi, akkor tudnod kell, hogy halott. Persze, a barátai még ezt sem tudják róla...
Na mindegy, erről eleget mondtam azt hiszem. Szerintem ez is elég meglepő lehetett számodra, vagy nem tudom. De, ha már a meglepetéseknél tartunk… Tudtad, hogy Mystic Falls célpontja lett egy igen veszélyes vámpír-vadásznak, aki természetfelettiekre vadászik? Nem? Na, akkor most már tudod. Lássuk csak, mi van még, amiről beszélnem kellene? Említettem már, hogy a Miss Pierce is meg tanulta milyen törékeny emberként élni, kiszolgáltatva a nagyobbaknak és erősebbeknek? Ha engem kérdezel, szerintem szórakoztató elnézni mit össze nem csetlik-botlik az életben.
Ha pedig már élet és csetlés-botlás… akkor kötelességemnek érzem megemlíteni, New Orleans városát, ahol szintén áll a bál és úgy látszik, az élet valahogy sosem akar megállni. Hayley, a vicsori vérfarkas babát vár, a még vicsoribb hibrid királytól, aki amúgy a város királya címre pályázik. Persze, hogy nem ilyen egyszerű a dolog. Miért is lenne az? Klaus problémába ütközik, amit úgy hívnak, hogy Marcel, na meg a saját családja és a boszik. Jó sok probléma nem? Ráadásul akkor még nem is tudja, hogy Marcel titkos fegyvere, Davina és a Mikaelson tesók régi szerelme Tatia, szövetkeznek ellenük…
Tyű, apám! Nem semmi mi van itt kirobbanóban. Na és akkor ez még csak a semmi! De nem akarlak én ilyen unalmas kis történetekkel és titkokkal fárasztani. Elvégre, te mindent tudsz, nem?...
Na, jó! Tudom, hogy felcsigáztalak, meg se próbáld letagadni! Inkább add meg magad ennek a világnak és válj te is a részesévé! A forró helyzetek, a feszültség és a veszély garantált!

v-diaries.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
 

V-DIARIES FRPG

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» New Day FRPG
» LOST GIRL FRPG
» The Walking Dead - Élőhalottak FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Alapok :: Társaink-