KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chloe Wallance

I live in eternal darkness, my name is
Chloe Wallance
I'm a shape shifter, I can look like you.

↯ posts : 12
↯ join date : 2014. May. 23.
↯ age : 33
↯ residence : ↯ in Nathanial arms
↯ hobbies : ↯ fun and entertainment

Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland Empty
TémanyitásTárgy: Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland   Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland EmptyVas. Május 25, 2014 9:12 am


CLEO HOLCEY
ALAKVÁLTÓ ↯ 16. ↯ SARAH HYLAND


Az egy szem húgom vagy, akire egyáltalán nem is emlékszem. Nem is emlékezhetek, hiszen még azelőtt el kellett, hogy hagyjam a családomat, mielőtt te megjelentél volna ott. Lehet, hogy te veled pótolták a hiányomat (már ha egyáltalán hiányoztam én ott akárkinek is), hiszen nem is sejted mennyire hasonlítasz rám. Vagyis.. sejted te már. Mert, amikor megjelentem a környéken, ahol éltek, te voltál az, aki észrevett engem. Észrevetted, hogy követlek titeket, és azt is sejted most már, hogy miattam került az a vadász a házatokhoz, aki lemészárolta a családomat. Azért keresel engem, hogy megbosszuld mindazt, ami akkor történt veletek, amikor én ismételten felbukkantam az életetekben?

(Üzenettel várlak kedves megalkotó, amiben leírok mindent, amit tudnod kell még magadról. Mert hidd el.. van mit.)


Vissza az elejére Go down
 

Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Cole Holcey - Alakváltó - Channing Tatum
» Sarah Michaell - Vampire - deborah ann woll
» Chloe Wallance - Alakváltó - Mila Kunis
» CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Alapok :: Karakterek :: Keresett-