KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Lily Queen EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Lily Queen EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Lily Queen EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Lily Queen EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Lily Queen EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Lily Queen EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Lily Queen EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Lily Queen EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Lily Queen EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Lily Queen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elizabeth Scott

I live in eternal darkness, my name is
Elizabeth Scott
I'm a shape shifter, I can look like you.

↯ posts : 33
↯ join date : 2014. May. 14.
↯ hobbies : hunting

Lily Queen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily Queen   Lily Queen EmptySzomb. Május 31, 2014 4:34 pm

Elfogadva!





Kedves Lily, nos én is be adtam volna a derekamat, hogy démonná váljak inkább lettem volna az, mint szenvedjek. Lehet nyuszi vagyok, de na.. affraid 
Karakterlapod engem magával ragadott, szép, pontos megfogalmazás, terjedelmes szavak. Nem volt hiba és ugyan ez a leírásra is. Nagyon tetszett nekem!
El fogadlak irány foglalni! vmiiii 




Tribes Frpg




Vissza az elejére Go down
Lily Queen

I live in eternal darkness, my name is
Lily Queen
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 5
↯ join date : 2014. May. 26.

Lily Queen Empty
TémanyitásTárgy: Lily Queen   Lily Queen EmptyHétf. Május 26, 2014 9:06 pm


•
Lily Queen

•24

•démon
"I'm a slave 4 U"

SZOLGA
Lily Queen


A
B
O
U
T

M
E
Az, hogy emberként milyen voltam már egyáltalán nem érdekes, mit is számítana, amikor már egészen más a helyzet, mint régen volt? A pokolban tiszta szenvedéssel töltött napok és a Mackenzie Collins (akit mellesleg nekem mindig, minden körülmények között a lehető legnagyobb tisztelettel és odaadással kell úrnőmnek szólítsak) mellett eltöltött évek szinte teljesen megváltoztattak. Mondhatni, hogy másoknak is csak azt adom, amit tőlük kapok, előbb vagy utóbb mindenkin bosszút állok, ha rajtam múlik, akkor ez alól félve tisztelt Úrnőm sem lesz kivétel, legfeljebb majd csak többet várat magára a bosszúm. De annál édesebb lesz, igen! Addig pedig maradok az alázatos kis szolgálója, aki semmire sem mond nemet, és mindig ugrik, amikor hívják. Kénytelen vagyok rá, mert különben a büntetések egész tárháza vár rám, vesztemre az ilyen dolgokban nagyon kreatívak a démonok. De démon vagyok én is, egy rossz szót sem felejtek, hogy végül mindenki mindenért megkapja méltó büntetését, és minél tovább várat ez magára, én csak annál kegyetlenebb leszek, hisz egyre több piszkos praktika kerül a tarsolyomba.
Első pillantásra csakugyan ártatlan, naiv kislánynak tűnhetek, csinos pofi, nem is rossz alak, de azért senki nem a végzet asszonyát látja bennem. Űrnőm talán nem is engedné, ha az ő ruháinál merészebbet mernék magamra venni, ha nem parancsolja azt. Ha viszont „babázni” támad kedve, akkor a legkényelmetlenebb, legmerészebb ruháktól sem menekülök.
Hogyan is éltem „azelőtt"?  Nem sok mindenre emlékszem már a régi életemből, a barátok, ellenségek, régi szerelmek arca és neve lassan az emlékeim ködébe vész. Néha megpróbálom felidézni, kit szerettem, és kit gyűlöltem, de ez a lista egyre csak apad. Talán ha láthatnám őket még egyszer, talán akkor eszembe jutna minden. Nem mintha most már ez bármit is számítana, nem csak a szellemem, a testem is egészen más, mint „azelőtt".
De akkor kezdjünk onnan, ahonnan még tiszták az emlékek: fény, dudaszó, aztán valami nagy és nehéz ütközik nekem és töri ripityára a csontjaim. Hiába, „élete bulija” után inkább azzal van elfoglalva az ember, hogy az egyik lábát a másik után rakja, mintsem azzal, hogy körülnézzen az úton. És nem is fájt olyan sokáig, mint ami a balesetem, és az ütközés utáni pillanatokban rögtön bekövetkező halálom után történt. Ó, hogy hol? Hát a pokolban! Akik oda kívántak engem, azoknak teljesült a vágyuk, rám pedig még a legrosszabb rémálmaimnál is rosszabbak vártak jövendőbeli úrnőm, Mackenzie Collins személyében. Halandó életem bűneiért szörnyű kínokkal fizettem neki. Egyik kedvenc módszere például az volt, hogy nyársra kötözve lógatott az izzó parázs fölé, ilyenkor minden erőmet össze kellett szednem, hogy úgy felhúzzam magam, hogy ne érjek a tűzhöz. Amikor ezt megunta, akkor a kínpadon keserítette meg puszta szenvedéssé silányult életem a késeivel, sokszor nem órákig, hanem egyenesen napokig. Ezek után szinte megváltásnak tűnt, amikor végre magamra hagyott, és csupán a nagy semmi felett lógtam mikor láncokon kifeszítve, mikor pedig szűk ketrecbe zárva. De a „pihenés” percei is állandó rettegésben telkek, volt, hogy csak pár percre hagyott magamra, hogy visszatértekor láthassa megrémült, síró arcomat. Amikor alkut ajánlott, természetesen szó szerint neki ígértem az életem, csak legyen vége a gyötrődésnek, ő pedig kaján vigyorral az arcán fogadta el az ajánlatom. Démonná válásommal szolgája lettem a fenti világban, akinek egy rossz szava sem lehet, és aki akkor és úgy ugrik, amikor ő akarja.
Idestova négy éve már annak, hogy őt szolgálom, négy teljes éve rezzenek össze, ha csak rám pillant, és négy éve bármit meg kell tennem, amit csak kér. Ha hibázok, nem kegyelmez, ha rossz kedve van, még a régi módszereket is előveszi néha. Mindig talál bennem valami kis hibát, akár még azért is képes megbüntetni, mert rosszul áll a hajam, vagy, ha szerinte felszedtem pár kilót, mert az ő szolgája nem lehet holmi hájas disznó. Utóbbi incidens után például hetekig minden nap kifulladásig kellett tornáznom. Hát így élek, ha ezt egyáltalán életnek lehet nevezni…
S
T
O
R
Y
Vissza az elejére Go down
 

Lily Queen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» LILY QUEEN - DÉMON - SHAENE GRIMES

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Váró hely :: Elfogadott-