KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty
TémanyitásTárgy: Re: 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins    166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyHétf. Jún. 02, 2014 5:30 pm





Nate


Chloe




Jól sejtettem, az emlékek rémálom formában gyötörték Chloe-t, akinek újra és újra át kell élnie, amit látott. Az ő bánatát látva, csak nőtt bennem a bűntudat, cserbenhagytam őket, hiába győzköd, ez akkor is így van. Elmondta, hogy habár nem bírja kiverni a fejéből a történteket, az arcukat homály fedi. De szerencsére, ha nevezhetjük ezt annak, a kórházban, mikor még friss emlékként gondolt ezekre, láthattam az arcát. Láttam, ahogy vigyorogva, élvezettel okozott kínokat Oliver-nek. De érthető volt, hogy ő nem emlékszik rá, hisz ez messze nem a legfontosabb dolog, persze mindketten szeretnénk holtan látni, de ez csak másodlagos.  
- Én láttam, a kórházban, mikor próbáltalak megtalálni a gondolataid alapján, láttam a rohadék arcát. A ghoul-t nem láttam, de a másik fickóra tisztán emlékszem. - mondtam ugyancsak magam elé tekintve, előttem látva őt. Eztán furcsa dolgok kezdtek derengeni neki, amik megmagyaráznak pár dolgot, de sokkal több kérdést vonnak maguk után. Hisz, ha mindez okkal történt, és nem csak egy szimpla vadásztámadás volt, akkor mégis mit tett Oliver? Több évtizede velünk van, védelmezett és megtanított, hogy legyünk tisztelettel más fajok iránt. Egy ilyen dzsinn mégis mi olyat tehetett, hogy így felhúzzon egy vadászt. Persze vannak olyan dzsinnek, akik rossz oldalt választják és az embereket csupán vacsorának tekintik. Tudom, hisz mesélte, hogy vannak olyanok, akiknek az sem számít, ha családokat mészárolnak le, mint valami vámpír. De ő a szöges ellentéte ennek, ezért nem értem, mégis milyen régi eseményről lehet szó.
- Bármi is lehet, biztosan valami tévedés, Oliver még a légynek sem ártana. Jó talán a vicc határát néha átlépi, de sosem ártana szándékosan senkinek. - mondtam komoly tekintettel, egyre biztosabb voltam benne, hogy biztos csak valakivel összekeverte, más magyarázatot ugyanis nem találtam. Majd eszébe jutott még valami, ami ugyancsak rávilágít a dolgok alakulására, hogy miért is maradtak életben.
- Szóval nem egy vadászról beszélünk. Akkor viszont merem állítani, hogy egy démonról lehet szó. Azok undorító, romlott a lények, úgy hazudnak, mint a vízfolyás és kedvüket lelik mások fájdalmába, bárkiről is legyen szó, csak játszadozott veletek. Valószínűleg semmi nincs a háttérben, csak az egyik mocsok unatkozott a pokol egyik bugyrában. De megtalálom és akkor unalom szó jelentését is elfelejti. - léptem fel ezzel teljesen megbizonyosodva róla, még sosem voltam ennyire dühös, igazából egy nyugodt és békekedvelő ember vagyok, de ebben az esetben mindennél jobban el akarom kapni. Habár fűt a düh, most le kell nyugodnom és Chloe-ra is figyelni kicsit.
- Meg fogjuk találni, de csak holnap. Most le kell pihenned, tudom, hogy nehéz, de, ha gondolok, tudok segíteni, hogy legalább álmaidban ne gyötörjenek a történek. - ajánlottam fel neki, hogy használom ez erőmet, amitől álmában a legmerészebb vágyairól fog hallucinálni. Ezt általában nem erre használom, de segíthetne neki, hogy kipihenje magát a fejsérülése után. Reggel lehet kicsit csalódott lesz, hogy semmi nem volt igaz belőle, de szerintem ez belefér.




note: Hát ez elég gyatrára sikeredett 
ઈ music: -  
ઈ words: 463 
Vissza az elejére Go down
Chloe Wallance

I live in eternal darkness, my name is
Chloe Wallance
I'm a shape shifter, I can look like you.

↯ posts : 12
↯ join date : 2014. May. 23.
↯ age : 33
↯ residence : ↯ in Nathanial arms
↯ hobbies : ↯ fun and entertainment

166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty
TémanyitásTárgy: Re: 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins    166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzomb. Május 31, 2014 7:18 am

nathaniel & chloe
Az ágy takaróját gyűrögetem, miközben lehunyt szemekkel koncentrálok, hogy végre valahára eltűnjenek a fejemből azok a szörnyű emlékképek, amik folyamatosan, megállás nélkül gyötörtnek. Mert, ha legalább emlékeznék annak a vadásznak, vagy a társának, annak a dögnek az arcára, máris könnyebb lenne a dolgunk abban, hogy megtaláljuk őket. Mit sem szeretnék már jobban. Az, hogy Oliver magához térjen, és az, hogy szembesüljenek velünk azok, akik ezt tették velünk most már az életem legfőbb céljai között szerepelnek, a legelső helyet megosztva. És akár egyedül is útnak indulnék, hogy megtaláljam őket, de mivel látom Nate
tekintetén, hogy mennyire szenved, tudom, hogy az ő fejében is ugyanezek a gondolatok járnak. Megtalálni a vadászt, és a társát, minél előbb, még azelőtt, hogy ők jönnének vissza, és tennék meg azt, amit eddig valamiért nem tettek meg.
Arra riadok fel, hogy Nate lélekszakadva érkezik meg a szobába, és kérdezősködni kezd, az aggódásán pedig egy kicsit még én is elmosolyodok, annak ellenére, hogy az emlékek egy pillanatra sem tűnnek el a gondolataim közül. - Rémálmom volt. - jelentem, egyszerűen, és még mindig megborzongva a hatásától, Nate karjai között, őt ölelve. - Nem tudok mit csinálni az emlékekkel, folyamatos előtörnek belőlem, és nem hagynak egy pillanatra sem magamra. - folytatom, és tényleg, ötletem sincs, hogy mit is kellene ahhoz csinálnom, hogy kizárjam a fejemből ezeket a gondolatokat. A lehető legjobb lenne már elfelejteni őket, legalább csak egy percre, de nem megy. Ám, ha így haladunk tovább, egyszer már teljesen felőrölnek. Nate megnyugtató szavaira próbálok figyelni, de az agyam folyamatosan a történeteken kattog. - Igen, megint átéltem az egészet. Megint. Mikor lesz már vége ennek, Nate? Mikor nem látom már, amint megjelenik a vadász, és az a másik a lakásunkon? Mikor felejtem már el, amint a vadász Oliverre száll rá, amint megkínozza, én pedig nem tehetek semmit, mert teljesen lefoglal az a döglény? - rázom meg a fejem, egy kicsit eltávolodva Nate széles mellkasától, majd elgondolkodva folytatom. - Mindig visszaemlékezem az egészre, de az egyetlen, amit homályosan látok, az az arcuk. Egyszerűen nem tudom megállapítani, hogy
kik is lehetnek ők, azt meg pláne nem, hogy miért nem öltek meg akkor, és ott minket. Volt rá lehetőségük, de.. azt mondták, hogy mindez figyelmeztetés volt. Oliver részére, valami régi esemény miatt. Mást nem hallottam, mert elvesztettem az eszméletemet. -
nézek elkomolyodva, értetlen tekintettel Natere. Átveszem a vodkát, de még mielőtt ihatnék egy kortyot, megáll a kezemben. Amit mond a vadászról, mintha felnyitná a szemeimet. Izgatottan ragadom meg a karját, most az sem érdekel, hogy mint az elektromosság fut át rajtam pusztán az érintésének érzése. - Nate, szerintem az a vadász nem volt átlagos ember. Igazából, szerintem nem is volt ember. Minden olyan gyorsan történt, de most elkezdett egy pillanat derengeni. Elég homályosan, de emlékszem rá, hogy a vadász nem a megszokott módszereivel kínozta Olivert. Akkor még Oliver is meg tudta volna magát védeni, hiszen egy vadász annyira nem lehet erős, hogy egy dzsinn ne tudjon ellene semmit se tenni. Olivernél meg még nem láttam erősebb dzsinnt, elég lett volna megérintenie, de még védekezni is elfelejtett. Mintha.. megbabonázták volna. - vonom fel a szemöldökeimet. Valami itt nem stimmel..
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty
TémanyitásTárgy: Re: 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins    166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyPént. Május 30, 2014 9:28 pm





Nate


Chloe




⇚Northwestern Memorial korház⇛

A lakásomig vezető út, ugyancsak csendben telt, mindkettőnket nagyon megviselt a dolgok alakulása. Többször is kijelentette és éreztem, hogy nem hibáztat a dolgokért, szóval nem emiatt volt az a csend, csupán ilyen borzalmak után mindenkinek el kell rendeznie magában a dolgokat. Gondolni a legrosszabbra és próbálni mégis pozitívan állni a dolgokhoz, hiszen ha mi sem hiszünk benne, ki fog? Ezeket pedig követi az, hogy felelőst keresünk, akit jelen pillanatban tudjuk, milyen külső fed. Nem tudom, hogy Chloe fejében megfordult e már, hogy elégtételt tegyünk. Nem akarok a fejében turkálni, hiszen tudom, hogy nem szereti, és hát kiszeretné, ha az egyetlen magánszférájába is behatolnának. Viszont az, hogy csak úgy életben hagyta őket, nekem valahogy azt súgja, hogy ez még nem a vége a dolgoknak. De igazából ebben nem vagyok biztos, csak azt tudom, hogy én így vagy úgy, de holtan akarom tudni azt a fickót. Még sosem öltem embert, de aki képes ilyen borzalmakra, nem is lehet annak tekinteni.
Miután haza értünk kért pár váltó ruhát, ugyanis, ami rajta volt azt saját és Oliver vére borította. Aztán elment a fürdőbe, addig én odasétáltam az italos szekrényhez, ami teljesen üres volt. - Remek, ezt aztán a szállodai ellátás! - mondtam felemelt hanggal magamban, majd becsaptam a szekrény ajtaját és lesétáltam a szálloda diszkontjába venni valamit. Fel is hozathattam volna, de semmi kedvem nem volt várni fél órát, szóval inkább megoldottam magam. Kellett egy kis ital, hogy segítsen feldolgozni és kevésbé egy sz*rdarabnak érezni magam. Miután visszaértem a lakásomra, először nem találtam sehol Chloe-t, aztán benéztem a hálómba, ahol megláttam, hogy elaludt az ágyamon.
Örültem, hogy le tudott pihenni, szüksége is volt rá és legalább addig sem őrli magát a dolgokon. Én eközben leültem a kanapéra, majd kibontottam azt az olcsó vodkát, amit hirtelen kapni tudtam a közelben. Csak elkezdtem inni, azt akartam, hogy segítsen elmulasztani azokat az érzéseket, amik bennem kavarogtak. De mielőtt még eleget ihattam volna ehhez, sikoltásokat hallottam a hálóból. Azonnal felugrottam, majd beszaladtam a szobába.
- Mi történt? Jól vagy? - kérdeztem Chloe-tól kétségbeesett tekintetet vágva, egyrészt már kicsit dolgozott bennem a megivott ital, másrészt pedig nagyon megijedtem. De mivel láttam, hogy kutya baja, ezért gondoltam, hogy csak egy rossz álom lehetett.
- Nyugodj meg, itt vagyok, nincs semmi baj. - próbáltam megnyugtatni, miközben átöleltem. - A történtekről álmodtál? Lehet, hogy nem voltam ott, de én sem bírom kiverni a fejemből a gondolataidból átszivárgott képeket. Nem értem, hogy lehet ilyesmire képes egy ember. Főleg egy olyan jóságos és embereket tisztelő dzsinnel, mint Oliver. Egyszerűen nem értem. - mondtam magam elé tekintve, miközben újra átfutottak a jelenetek a fejemben. Ez után meghúztam a vodkás üveget, majd odanyújtottam neki is. - De mégis mi oka lenne bárkinek is erre? A vadászok utálnak minket már azért is, mert létezünk, ezzel jelen esetben nincs semmi gond. De ő életben hagyott titeket, amit egy igazi vadász sosem tenne. Mi a fene folyik itt? - mondtam el neki meglátásaimat, nem tudom, mi lehet a háttérben, de ki fogom deríteni.




note: - 
ઈ music: -  
ઈ words: 494 


A hozzászólást Nathaniel Hawkins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 03, 2014 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Chloe Wallance

I live in eternal darkness, my name is
Chloe Wallance
I'm a shape shifter, I can look like you.

↯ posts : 12
↯ join date : 2014. May. 23.
↯ age : 33
↯ residence : ↯ in Nathanial arms
↯ hobbies : ↯ fun and entertainment

166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty
TémanyitásTárgy: Re: 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins    166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptyCsüt. Május 29, 2014 10:19 am

Folytatás innen: Northwestern Memorial Kórház.
nathaniel & chloe
Azt sem tudom, hogy mit is mondhatnék még Natenek. Tudom, hogy magát okolja a történések miatt, hogy azt feltételezi, ha velünk, ha mellettünk maradt volna, akkor nem történt volna meg a támadás, vagy legalábbis a védelmünkre kelt volna, és a vadásznak a dögevő lényével nem lett volna ennyire könnyű a dolga. Hiába is kezdeném el magyarázni neki, hogy ez koránt sincs így, és, hogy mi, Oliverrel, teljes mértékben megértettük, hogy miért is ment el. Nem kell senkinek sem magyarázkodnia. De, amikor látom, hogy teljesen a gondolataiba mélyed, nem figyel senkire, és semmire sem, akkor eszem ágában sincs megszólalni, csak egy kedves
 gondolatot küldök felé, amely azt sugallja neki, hogy mindig is mellette leszek, akármi is történjen. Tudom, hogy meg fogja érteni, hiszen a képessége lehetőséget ad erre neki, nekem pedig elég annyi, hogyha mindezt tudja, és elfogadja.
Aztán az orvosra emelem a tekintetem, felpattanok, amint kilép a kórteremből, és megáll előttünk. Csendben hallgatok, amíg Nate kérdez, majd, amíg az orvos válaszol, a szívem pedig vadul kalapál, mert egyáltalán nem tetszik az, amit hallok. Oliver kómában van. És hiába tudom azt, hogy nem egy átlagos, gyenge ember, akit egy ilyen eset lehet, hogy már megölt volna, mégis egyre jobban féltem, és félek attól, hogy mi lesz, ha netalán tán nem gyógyul meg, vagy, ha valamit elcsesznek az orvosok, és ezzel örökre tönkreteszik az életét. És a miénket is.
Natere nézek, látom rajta, hogy őt is rendkívül megviseli ez az egész, és, hogy ő sem érti miért történt meg mindez velünk. Eddig minden annyira rendben volt, már kezdtem megszokni azt, hogy rátaláltam egy igazi családra, most meg egy pillantás alatt minden a feje tetejére állt. Elviselhetetlen.
Végezetül az orvos arra kér, hogy menjünk haza, én pedig csendben bólintok jelezve, hogy Natetel tartok. Semmi kedvem nincs ma már senkivel
sem ellenkezni. Mintha nem is én lennék, érdekes, hogy az embereket, hogy megváltoztatják a tragédiák. Még utoljára benézünk Oliverhez, próbálok pozitív gondolatokat küldeni felé, hátha azért érzékeli, mégiscsak egy dzsinn, majd szépen, lassan kisétálunk a kórházból. Fogalmam sincs, hogy merre tartunk, csak megyek Natetel, mert rajta kívül nem maradt senkim sem most. És ő nekem teljesen elég.
Amint elfoglaljuk a Nate által kivett szobát a város egyik ismert hoteljában, szavak nélkül (kivétel ez alól, amikor kérek egy pólót, illetve egy sortot, mert a dolgaim Oliver lakásában maradtak, oda pedig nem szívesen mennék még vissza értük) foglalom el a fürdőszobát, hogy rendbe szedjem magam. Lezuhanyozom, felöltözöm, majd mikor kimegyek, és nem találom Natet a szobában (biztosan lement valahova, valamiért), a fejem pedig rettenetesen lüktet, lefekszem a hálóban az ágyra, pihenés gyanánt, és el is szenderedek pár percre, de a jótékony alvás csak addig tart, amíg egy sikoltással fel nem riadok a rémálomból, amely megint csak emléket emel a támadásnak.


A hozzászólást Chloe Wallance összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Május 31, 2014 6:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Hawkins

I live in eternal darkness, my name is
Nathaniel Hawkins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 81
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 34
↯ residence : Chicago
↯ hobbies : Make fool of people...

166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty
TémanyitásTárgy: 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins    166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  EmptySzer. Május 28, 2014 5:14 pm

***
Vissza az elejére Go down

I live in eternal darkness, my name is
Ajánlott tartalom


166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty
TémanyitásTárgy: Re: 166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins    166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins  Empty

Vissza az elejére Go down
 

166-os szoba; kivette: Nathaniel Hawkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nathaniel Hawkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Játéktér :: Belváros :: KnickerBocker Hotel-