KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 ✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lauren Davenport

I live in eternal darkness, my name is
Lauren Davenport

↯ posts : 1
↯ join date : 2014. Jun. 03.
↯ age : 532
↯ residence : ✜ nézz a hátad mögé!
↯ hobbies : ✜ vérszívás, gyilkolás, manipulálás, kapcsolatrombolás és minden, ami az embertársaitok számára káros.

✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare Empty
TémanyitásTárgy: ✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare   ✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare EmptyKedd Jún. 03, 2014 3:27 pm


•
Lauren

•523

•Vámpír
A földön nincs értelmes élet, én is csak beugrottam.

psyhotic bitch
Lauren Davenport


A
B
O
U
T

M
E
Elbűvölő, kedves mosolyom sokakat megtéveszt, kelepcébe zár, vonz. Az alakom tökéletes, minden férfi álma. A hajam fényes, puha, az arcom szív alakú és feltűnően gyönyörű. A szemeim smaragdzölden csillognak az arcom közepén és szépen ívelt szemöldököm felett a tökéletes vonalú homlokom több száz éve ránctalanul mutatkozik. Mint Hófehérke piros almája. Kívülről makulátlan, fényes és gyönyörű, de aki jól megfigyeli az meglátja benne a hamis csillogást. Nem is tudom... Talán a mély sötét szememben, ami mindig ördögien és kárörvendően csillog, vagy a mosolyomban, ami felszínes boldogságot sugároz, de tisztán látszik rajta a gúnyosság, gonoszság és rosszindulatúság. Ez vagyok én. Idegen érzés számomra a könyörület, a kedvesség, a szeretet és a barátságosság, viszont annál inkább szeretem élvezni az életet. Az élvezet pedig elég más fogalom nekem, mint másoknak. Én mást szenvedésén mulatok, akkor érzem jól magam, ha romokat hagyok magam után, ha pusztíthatok, ha csak szomorú arcokat, vagy hideg, élettelen testeket látok magam mögött. Kedvenc elfoglaltságom mégis inkább a kapcsolatrombolás, a manipuláció pedig a szakterületem. Hogy bújt e bennem valaha egy kis kedvesség? Vajon már újszülött koromban is mások kárát akartam, esetleg anyatejjel szívtam magamba a gonoszságot? Kitudja...
Önző dög. Önző dög. Hmm... Ez a kifejezés biztosan sértő volna valaki számára, akit érdekel. Hát engem hidegen hagy, még akkor is, ha a saját unokatestvérem ordítja ezt az arcomba. Emberkoromban sem voltam oda érte túlságosan, valahogy túl jó volt hozzám. Visszafogott, nem hagyta, hogy éljem az életem, nem hagyta, hogy kísértsem a sorsom, hogy részt vegyek vad dolgokban, amikben egy igazi úri nőnek nem lenne szabad, de valamiért mégis mindig együtt lógtunk. Úgy éreztem követ, vagy talán a szüleim küldték rám, hogy vigyázzon rám és visszafogjon, hát nem jött össze. Vámpírrá is együtt váltunk, de csak én önként. Az ő átváltoztatása nem volt tervbe véve, de rosszkor volt rossz helyen. Az átváltoztató vámpír pedig szórakozni szeretett volna. Így hát a nyakamon maradt és én elkövettem már minden bosszúságot ellene, de most talán sikerült. Ágyba csábítottam a vőlegényét. A szintén vámpír Christofert. Számomra nem jelentett semmit, de az újdonsült vőlegény teljesen belém esett és kénytelen volt közölni a hírt Janettel, az unokatestvéremmel, aki hirtelen felindultságból, vagy szíve összes gyűlöletéből ordítozott ocsmány szavakat rám.
- Janett, jól áll ez a vadság. - vigyorogtam gonoszan az arcába. - Sosem állt jól neked az az erőltetett női illendőség... Talán ettől menekült Chris is. - vigyorogtam tovább és tudtam, hogy ezzel a közepébe találok.
Chris Janett vőlegénye, aki velem megcsalta őt. Hát érthető miért nem túl boldog most.
- Te kis... - sziszegte, majd vámpírgyorsasággal felém rohant, de ügyesen kitértem az útja elől.
- Ejnye, drága kuzin. És még lassú is vagy... - motyogtam színészies szomorúsággal, ám belül jót szórakoztam és szánakozva csóváltam a fejem. - Így már te is érted miért csalt meg, nem igaz?
Félredöntött fejjel figyeltem a reakcióját és szinte ittam szenvedő arcának minden rezdülését. Az ő kínjaiból táplálkoztam. Nem számított, hogy az unokatestvérem, az sem, hogy milyen jót szoktunk együtt lógni. Az csak mind pillanatnyi szórakozás, nincsen szükségem rá. Nem szorulok senki társaságára, hiszen egyet lépek és rögtön három férfi keresi a kegyeimet és különösebb szeretetre, szerelemre, barátságra nincs szükségem. Mire jó az?!
Egy újabb próbálkozás tőle, egy újabb bukás.
- Gyűlöllek te undorító ribanc! - üvöltötte bőgve, majd lerogyott a sarokba, mikor rájött, hogy semmi esélye ellenem. - Tűnj el az életemből. Soha többé ne lássalak.
- Örömmel. - mosolyodtam el, majd mit sem törődve a zokogó lánnyal hátat fordítottam neki és kisétáltam a házból.
S
T
O
R
Y
Vissza az elejére Go down
 

✜ Lauren Davenport ~ here comes your worst nightmare

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Váró hely :: Akik elfogadásra várnak-