KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Violet Durant EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Violet Durant EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Violet Durant EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Violet Durant EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Violet Durant EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Violet Durant EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Violet Durant EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Violet Durant EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Violet Durant EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Violet Durant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mackenzie Collins

I live in eternal darkness, my name is
Mackenzie Collins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 85
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 1390
↯ residence : ↷ behind you
↯ hobbies : ↷ torture things

Violet Durant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Violet Durant   Violet Durant EmptySzomb. Május 24, 2014 3:43 pm

Elfogadva!





Üdvözöllek a köreinkben, Violet! Smile
Neked sem volt egyszerű dolgod, hiszen erről a karakterről sem tudunk sokkal többet, hogy mégis mi zajlott az életében, de neked is szeretnék gratulálni, mert sikerült felépítened lelki szemeim előtt azt a karaktert, akit egy negyven perces rész során láthattunk.
Mivel, amit kértem javítás megtörtént nem látom okát annak, hogy tovább feltartsalak. Razz
Nyomás foglalózni aztán pedig gabalyodjatok össze David-del.. :PDe csak okosan. Wink
Jó szórakozást!  Cool 
 
     




Tribes Frpg




Vissza az elejére Go down
Violet Durant

I live in eternal darkness, my name is
Violet Durant
I'm a werewolf, I'm addicted to the moon.

↯ posts : 6
↯ join date : 2014. May. 24.
↯ age : 32
↯ residence : Durant rezidencia
↯ hobbies : Esti meleg séták

Violet Durant Empty
TémanyitásTárgy: Violet Durant   Violet Durant EmptySzomb. Május 24, 2014 11:12 am


•
Violet Lora Durant

•23

•Vérfarkas
Olykor áldozatokat kell hozni a szerelemért!

Legédesebb és szeretőbb vérfarkas lány
Violet Loranys Durant


A
B
O
U
T

M
E
Természetileg a jellemem rettentően szelíd, kedves viszont leginkább szeretetteli szívem van, ahová mindenkinek adok helyet. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudom mi merre hány lépés, nagyon határozott viselkedésem van, a szabályokat bár nem szeretem, de mindenképpen betartom őket a család miatt. A család első sorban áll nálam, képtelen lennék hadat üzeni azzal hogy rosszul viselkedem, ebbe pedig bele tartozik az is hogy a barátaim körében vannak alakváltók is amik nem éppen ajánlatosak. A testvérem ezt elítélő ahogyan a család többi tagjai, az a szabály terjeng a két család között hogy alakváltó és vérfarkas nem keveredhet. Képtelen vagyok nemet mondani ha valaki segítségre szorul még ha ellenség is. Velem az a baj, hogy túlságosan hamar megbízom mindenkiben, és elnyerik a szeretetemet, csak nehezen döbbennek rá arra ha hátba akarnak szúrni. Szenvedélyes, tüzes s veszélyes is tudok lenni ahogyan képes vagyok manipulálni vagy gyilkolni is ha egy családtagomról vagy szerettemről van szó. Bármilyen hihetetlen nem riadok vissza attól hogy vér tapadjon a kezemhez ha védelmezek valakit.

A bőröm teljes mértékben hófehér porcelán kinézetű, ami tökéletesen illik a tenger kék szemeim pillantásához. Ezekkel a szemekkel bolondítottam magam azt akivel nem lehetek együtt. A hajamnak több árnyalata van, de leginkább vöröses-barnás, amit leginkább egyenesen hordok. Rám nem éppen jellemző hogy kihívóan öltözködöm, nem szeretem magamra vonni mások figyelmét. Szeretek megmaradni a sötétségben, ott ahol a szörnyetegek rejtőzködnek.
A szememben és a szívemben a család az első, fontos az hogy a családom biztonságban szeretetben és viszályok nélkül éljenek. Az utóbbi időben viszont túlságosan kezdtek elfajulni a dolgok, alakváltók és mi vérfarkasok között. Bármennyire is próbálkozom, hogy a két család ne ítélkezzenek és hadakozzanak egymással ez a helyzet nem lesz jobb, esetleg rosszabb. A testvérem leginkább arra hajt, hogy ezt a komplikált helyzetet még jobban a saját malmára hajtsa a vizet, ez nem segít sem neki sem a családunknak. Ezzel csak azt fogja elérni, hogy háború fog dúlni a családok közt, ami pedig azt jelenti, hogy nem csak mi vérfarkasok, alakváltók hanem emberek százai is meghalhatnak. Szívem szerint megakadályoznám, de ő egyszerűen nem hallgat rám, és senkire sem, a saját meggyőződése szerint éli az életét, és cselekszik is. Ha szerinti jót tenne a családunknak az hogy viszályt indít akkor megteszi akarva vagy akaratlanul. Egy időben pedig én sem könnyítettem meg a családunk helyzetét! Azt mondják egy szerelmes nőnél nincs veszélyesebb és önfeláldozóbb, ami teljesen igaz is ha visszaemlékszek a múltamra. A lelkem ugyan olyan tiszta és lelkiismeretes volt mint most is, csak azzal az egyetlen változóval, hogy akkor még enyém volt a lehetetlen szerelem is. Ez pedig nem más volt mint David, az alakváltók családjának a fiatalabbik fiú gyermeke iránt éreztem halhatatlan szerelmet. Ez a szerelem bár boldogságot adott nekem nem tartott örökké, tudtam, hogy ha rájönnek a családjaink, hogy mi együtt vagyunk akkor háború fog indulni, de akkoriban nem törődtem vele és inkább képes lettem volna megszökni vele és emberi életet élni vele. Ahogy a mondás tartja az élet nem ilyen egyszerű és áldozatokat kell hozni azért hogy boldog végkifejletet kapjunk. Az életem során rengeteg áldozatot hoztam, de talán az volt a legnagyobb hogy elhagytam örökre Davidet, őt akit a világon mindennél jobban szerettem. Bármennyire is próbáltuk titokban tartani a köztünk lévő szenvedélyt, vágyat és szerelmet akarva akaratlanul de lebuktunk David testvére előtt. Már a szökést terveztük mikor a megadott helyen nem David-el találtam magam szemben hanem a testvérével, amiből arra sikerült következtetnem, hogy ő nem fog eljönni, tévedtem ő ott volt két perc múlva. A testvérével folytatott beszélgetés, vagy éppen fenyegetés végett úgy döntöttem, hogy feláldozom magam és a köztünk lévő kibontakozott szerelmet is, a szívem úgy vérzett abban a pillanatban mintha csak egy tőrrel szúrtak volna le. A szívem mélyén jól tudtam, hogy igaza van és nem lehetek önző, nem hagyhatom, hogy a két család elvérezzen a mi szerelmünk miatt, ezért inkább visszafordultam ezzel meghoztam életem legnehezebb döntését. Sosem tudta meg David hogy mi okból hátráltam meg, de szerencsére ő emberi életet folytatott egy másik városban nélkülem, és nem volt arra sem lehetőségem, hogy ebbe a témába belefolyunk túlságosan is. Sal meghalt, ő pedig visszatért, már csak az a kérdés mennyire tudom távol tartani magam tőle, a szerelmétől.
S
T
O
R
Y
Vissza az elejére Go down
 

Violet Durant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Váró hely :: Elfogadott-