KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Caroline Leinster - Ember - Candice Accola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kieren Cains

I live in eternal darkness, my name is
Kieren Cains
I'm a ghoul, I'm ready to eat your flesh.

↯ posts : 11
↯ join date : 2014. May. 27.
↯ age : 232
↯ residence : here - there.
↯ hobbies : playing.

Caroline Leinster - Ember - Candice Accola Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Leinster - Ember - Candice Accola   Caroline Leinster - Ember - Candice Accola EmptySzomb. Május 31, 2014 9:24 pm


Caroline Leinster
Ember ↯ 23 ↯ Candice Accola

Nos, drágám.. a találkozásunk mint te azt tudnád a kelleténél is kellemetlenebb volt. Fogalmad sincs a világ valós arcáról, arról hogy valójában milyen lények is mászkálnak odakint, hogy valójában milyen veszély leselkedik rád, már csak akkor is ha a közelemben vagy. Hazudtam.. szinte mindenről velem kapcsolatban, már a legelső pillanattól kezdve. Önző érdekek miatt, természetesen. Hogy miért nem intéztelek el téged is azonnal? Egyszerű.. hasonlítasz a nővéremre, Lexire. Akit elvesztettem, és benned próbálom keresni őt. Eleinte csupán egy újabb játéknak tekintettelek, de ahogy kísértelek haza, s egyre közelebb értünk a cél felé kezdtek megváltozni érzéseim. Igen, ily rövid idő alatt. Egyszerűen magával ragadó személyiséged van, még ha túl hiszékeny is vagy.. tudom, hogy nem csinálhatom ezt örökké, tudom, hogy egyszer eljön az igazság pillanata, de egyelőre megakarlak óvni tőle. Érzékeny, gyengéd lélek vagy s kétlem hogy eltudnád viselni az igazságot. De ugyanekkor szenvedéllyel teli is, s barátaidért még tűzbe is nyúlnál. Láthatóan, benned is nagy nyomot hagytam. Azon este után ugyan leléptem, de te fejedbe vetted hogy mindenáron megtalálsz. Nos, meglátjuk sikerrel jársz - e. Egyértelmű nyomokat hagytam magam után, csak hogy könnyítsek dolgodon.  Rolling Eyes 

(A találkozásunk estéjéről előtörténetembe több infót is megtalálsz, nagyon de nagyon örülnék érkezésednek.  izgi  Eleinte csak baráti kapcsolatot szeretnék, de a későbbiekben szeretném ezt szorosabbra fűzni köztünk.  Rolling Eyes  A pbhez ragaszkodom, viszont névnél szabad kezet adok. Várlak, nagyon!  hehehe )

Vissza az elejére Go down
 

Caroline Leinster - Ember - Candice Accola

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ♡ Cassie Leinster - emptiness
» Lucas Leinster - Mágus - Tom Felton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Alapok :: Karakterek :: Keresett :: Elkelt-