KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
Hanzel                    EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
Hanzel                    EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
Hanzel                    EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
Hanzel                    EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
Hanzel                    EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
Hanzel                    EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
Hanzel                    EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
Hanzel                    EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
Hanzel                    EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 Hanzel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mackenzie Collins

I live in eternal darkness, my name is
Mackenzie Collins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 85
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 1390
↯ residence : ↷ behind you
↯ hobbies : ↷ torture things

Hanzel                    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hanzel    Hanzel                    EmptySzomb. Május 31, 2014 8:06 pm

Elfogadva!





Először is szeretném megjegyezni, hogy a PB-dért teljes mértékben odavagyok.  ahwie  ahwie 
Remek karakterlapot hoztál össze nagyon szépen felépítetted. Már a jellemzésednél megnyertél magadnak, mert az valami csodálatos volt. Olyan szépen tudsz fogalmazni.  cukii 
Az előtörténetedre pedig csak annyit tudok mondani, hogy te kis mohó! Razz Soha semmi nem elég, de nem is foglak ezért elítélni.. Én nem az a típus vagyok.. Vagy mégis? Ki tudja.. Very Happy
Ami egyszer biztos, hogy szeretnék veled összefutni a játéktéren. Razz
Nyomás foglalózni, ha még nem tetted volna meg aztán pedig irány játszani.  izgi 
Jó szórakozást.  vmi1 


Tribes Frpg




Vissza az elejére Go down
Hanzel

I live in eternal darkness, my name is
Hanzel
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 8
↯ join date : 2014. May. 23.

Hanzel                    Empty
TémanyitásTárgy: Hanzel    Hanzel                    EmptySzomb. Május 24, 2014 7:06 pm


•
Hanzel

•27 (2000+)

•Daemon
We are each our own devil, and

we make this world our hell.

hell boy  
HANZEL


A
B
O
U
T

M
E
Régen is sármos fiatalember voltam, de most még inkább. Barna igéző szemem ott virít arcom lágy mélyedésében.  Hajam barna és minden nő élvezettel túr bele és tépi meg. Karjaim biztonságot sugallnak és erőt. Ajkaim lágyan csókolnák a tiédet. 180 körül lehetek nem néztem meg az új testemet, nem olyan rég az enyém csak 2 éve.  Hangom mély lágy csalogatja, táncba hívja a füledet. Illatom mindig isteni, egy démon is adjon magára néha. Sokan megfordulnak utánam az utcán még a férfiak is megkívánnak engem, de uraim én a nőké vagyok. Különösebb ismertető jegyem nincs, én maga vagyok a fel tünés.  Nálam nem pisztoly van a zsebemben és mindig örülök, ha látlak.
Maga biztos férfi vagyok, szeretem élvezni az életet régen is ez volt most sem változott. Mindig mosolygok, és soha nem látsz pityeregni vagy ilyenek, nem az én stílusom a depi. Nem értem néha azokat, akik ezt szeretik.  Céltudatos vagyok, mindig elérem, amit akarok. Néha segítek másoknak, de csak néha persze mindig elvárok érte valamit. Van pár ismerősöm, akik lelkeket adnak, vesznek nekik szoktam segíteni, cserébe van egy édes kis pokol kutyám, talán elnevezem majd pamacsnak. Nem szeretem, ha kekeckednek velem soha nem színlelem azt, ahogy azt sem, hogy ha nem érem el, amit akarok.  



A nevem Hanzel a démoni természetesen még valamikor 17 században változtam azzá, aki vagyok most, milyen szép idők is voltak az a sok pénz és erős hatalom. Kezdjük a leg elején.:
Nem voltam egy minta polgár sokszor loptam, csaltam, hazudtam, ahogy az lennie kellet. Minden barátomban megláttam a pénzkeresés formáit. Egy időben néha lányokat futottam, ami akkoriban nem volt igazán jó dolog. Angliában éltem egy ideig, de mivel a rendőrség nagyon sokat keresett engem át költöztem Párizsba, majd Bécsbe. Talán azért is voltam ilyen, mert a családom vagyonos volt. Szüleim undorodtak tőlem és megvetettek, de engem nem érdekelt. Apám nem hagyott rám egy centet sem, de még is megloptam a saját családom, hiszen ami jár, az jár nekem. Sokáig ápoltam őt, na, jó volt az 3 éve, de nekem az sok volt. És sokáig húztam az ápolónőit is. Anyám halálos ágyánál még is meg jelenetem, de ő csak rám nézett meg vetett szemekkel és azt mondta – nincs több pénzem fiam- Akkor végig sértett és megsirattam őt, de akkor nem azért mentem, hogy pénzt követeljek, ha nem, mert szerettem, és fájt, hogy így gondolta. Elegem lett ebből és elmentem anyám halála után természetesen még vagyonosabb lettem mindenki irigykedett rám. Ezt a pénzt elvertem, nőkbe fektettem alkoholba és egyéb élvezetekbe.  Forgattam a pénzt és gazdagságom az egekbe szökött. De ez nekem nem volt elég többet akartam és egy fiatal nő azt mondta megadja nekem, amit akarok.  Meg is adta nekem és még jól is jártam, hiszen egy csókkal pecsételtem meg édes alkunkat, ami még több jóhoz jutatott engem. 10 évet adott nekem, hogy még sikeresebb, hogy még sárosabb és ismertebb legyek. Életem legszebb 10 éve volt, bomlottak utánam a nők, de öregedtem, akartam még többet kérni, de nem hagyták senki nem jött el értem és nem adtam meg nekem amit akartam.  Aztán jött a fekete leves a kínok. A nő magával vitt egy olyan helyre ahol féltem és minden nap fájdalmamban sikítottam. Láncra verve tértem magamhoz és éreztem a megperzselt húsom illatát. Mit tettem? Minden csak azért, hogy az életem jobb legyen, ami már így is jobb volt? Nem bírtam a szenvedést és át adtam a sötétségnek a lelkemet. De áldásnak fogtam fel, hiszen annak a testében lehet, akit csak akarok. És a legjobb az, mind közül, hogy élvezem, azt, akivé álltam. Akinek a bőrében éppen vagyok Thomas igen sikeres a nők között, ami jó is, hiszen a specialitásom az, hogy bujaságra csábítom az embereket. Bujaság démona lettem. Minden nőt a hatalmamba tudok keríteni.
S
T
O
R
Y
Vissza az elejére Go down
 

Hanzel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Váró hely :: Elfogadott-