KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Tribes

Tribesfrpg
 






















Üdvözlet Magyarország első és legnagyobb Tribes oldalán. Ez az oldal a Supernatural című sorozatból alakult egy mellék sorozat. Világunk megegyezik a siker sorozatéval. Ám itt ebben a városban 5 családé a hatalom. Tarts velünk, regisztrálj, játssz, élvezd! És vigyázz soha nem tudhatod, ki búvik meg a sötétségben.

Oldal alapítása.: 2014.05.23

















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (16 fő) Pént. Május 23, 2014 5:26 pm-kor volt itt.
























Vérfarkasok:
2
Alakváltók:
4
Ghoulok:
2
Szirének:
-
Dzsinnek:
2
Angyalok:
1
Démonok:
3
Vámpírok:
-
Boszorkányok:
3
Vadászok:
-
Emberek:
2
Nők:
13
Férfiak:
7
Legutóbbi témák
» a
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptyKedd Ápr. 21, 2015 8:13 pm by Mackenzie Collins

» Maradni szeretnék
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptyHétf. Júl. 07, 2014 2:53 pm by Mackenzie Collins

» Friss
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptySzomb. Júl. 05, 2014 6:44 pm by Mackenzie Collins

» LOST GIRL FRPG
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptySzer. Jún. 18, 2014 10:42 am by Vendég

» New Day FRPG
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptyVas. Jún. 15, 2014 3:36 pm by Vendég

» Utcák
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:38 pm by Lex Greyson

» silencio
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptySzomb. Jún. 14, 2014 2:09 pm by Vendég

» Smart Bár
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptySzer. Jún. 11, 2014 12:10 pm by Kieren Cains

» Aaron Lockhart
CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptyKedd Jún. 10, 2014 6:04 pm by Aaron Lockhart


Megosztás
 

 CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Mackenzie Collins

I live in eternal darkness, my name is
Mackenzie Collins
I'm a daemon, I was born in hell.

↯ posts : 85
↯ join date : 2014. May. 09.
↯ age : 1390
↯ residence : ↷ behind you
↯ hobbies : ↷ torture things

CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER Empty
TémanyitásTárgy: CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER   CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER EmptyPént. Május 23, 2014 3:08 pm


Christopher Grey
Alakváltó ↯ 27 ↯ MATT BOMER

Poor, Chris.
Az én kis drágám elvesztette a családját. Nem, mintha sajnálnám ezért.. Egyáltalán nem. Csöppet sem hat meg. De azt nem szabad elfelejtenem, hogy egy alakváltóval a tarsolyomban elég sokra vihetem. Kihasználom őt és ezt ő is nagyon jól tudja.
18 éves lehetett, amikor rátaláltam. Fogalma sem volt arra, hogy mi történik vele. Én persze tanítani kezdtem. Egyfajta befektetés volt a számomra. Tudtam, hogy idővel nagyon is beletanul, majd a képességébe és még a hasznomra lesz. Ez pedig így is lett.
Félén, visszahúzódó kis lélek volt. Aztán találkozott velem. Ez pedig szerintem elég sokat elmond róla. Ha mégsem esne le a tantusz.. Bátrabb lett és bevállalósabb. Bármire kérem meg kérdés nélkül megteszi. Azonban kezd elege lenni abból, hogy úgy tekintek rá, mint egy kutyára. Azt akarja elérni, hogy egyenlő félként tekintsek rá. Főleg, mivel van közöttünk egy bizonyos vonzalom. Amit őrültség lenne tagadni én mégis megteszem. Vonzott hozzá a gyengédsége, s most, hogy magabiztosabb lett még inkább. Mindig meg tud lepni. De talán most fogja nekem a legnagyobb meglepetést okozni azzal, hogy megpróbálja elérni, amit mindig is akart. Hogy az övé legyek. Azonban.. Én a magam ura vagyok. Felettem senki nem uralkodhat. Nem tartozom senkihez. Nem is fogok. Próbálkozni azért szabad.

// Egyéb megjegyzés: A két karakter között szeretnék kialakítani egy kisebb szerelmi szálat, ami garantálhatom nem lesz unalmas. Wink

Vissza az elejére Go down
 

CHRISTOPHER GREY - ALAKVÁLTÓ - MATT BOMER

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Christopher Hale - warlock ;)
» Christopher Hale - Mágus - Ben Barnes
» Cole Holcey - Alakváltó - Channing Tatum
» Cleo Holcey - Alakváltó - Sarah Hyland
» Chloe Wallance - Alakváltó - Mila Kunis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Tribes :: Alapok :: Karakterek :: Keresett-